Як заспокоїти немовля. звук води для заспокоєння грудничка.

Процес пологів важко дається не тільки мамі, але і малюкові. Для нової людини прихід в цей світ пов'язаний з важким стресом, адже тільки вчора йому було тепло і затишно у мами в животі. Малюк ще не вміє впоратися з дискомфортом і часто плаче, а батьки не завжди розуміють, як його заспокоїти.
Вам знадобиться
  • - ліки від метеоризму;
  • - слінг;
  • - куля для фітнесу;
  • - фен;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Найбільш заспокійливо на дитину діє фізичний контакт з мамою, це нагадує йому той час, коли він ще перебував у мами в утробі. Тому, в першу чергу, візьміть розплакався немовля на руки.
2
Дайте малюкові груди. Смоктання заспокоює немовлят, крім того, це також забезпечує тісний фізичний контакт.
3
Перевірте, чи немає чогось, що може завдавати дитині дискомфорт. Це може бути переповнений підгузник або ж бажання сходити в туалет, маляті може бути холодно або жарко. Якщо ви знайшли причину неспокою, усуньте її.
4
Часто причиною занепокоєння може виявитися метеоризм кишечника. Для поліпшення стану дитини в такій ситуації зробіть йому масаж живота, притисніть ніжки до живота. Також допомагає носіння дитини живіт до живота. Якщо прості методи не допомагають, спробуйте лікарські препарати проти метеоризму. Про те, які ліки краще використовувати, поговоріть з педіатром.
5
Пройдіться по будинку з дитиною на руках. Дітей дуже заспокоює ритмічна ходьба, адже 9 місяців малюк відчував, як ви рухаєтеся. Щоб не втомитися від носіння на руках, можна використовувати спеціальні пристосування - слінги, вони знімають навантаження з м'язів рук, розподіляючи її рівномірно по спині мами. Крім того, дитина в слінгу обмежений у русі, що його також заспокоює.
6
У грудних дітей бувають періоди стрибків розвитку, в які дитина може відмовлятися від грудей і плакати підлягає без видимої причини. Таке кризовий час дуже складно дається молодій мамі. Обмежте в цей час кількість можливих стресів для малюка - спілкування з великою кількістю родичів, купання, масаж. Намагайтеся більше носити дитину на руках. Для заспокоєння заколисувати малюка до сонного стану, в цьому дуже допомагає кулю для фітнесу. Також на дітей заспокійливо діє шум води, фена або пилососа - він нагадує ті звуки, які супроводжували життя в утробі матері. У сонному стані малюк перестане бути перезбуджені і візьме груди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tsflsv4uIHI
Зверніть увагу
Заколисуючи малюка, піклуйтеся про плавності рухів. Ні в якому разі не трусіть малюка занадто енергійно, так як слабкі шийні хребці не здатні витримувати такі навантаження.
Корисна порада
Під час плачу дитини досить складно зберігати спокій і не нервувати. Але, все ж, постарайтеся бути спокійною і впевненою в собі, діти дуже добре відчувають настрій матері.