Як зібрати ручну м'ясорубку. Як зібрати м'ясорубку ручну фото.

Сучасна людина так звик до механізованих пристроїв, що, часом, не може зібрати навіть ручну м'ясорубку . Дійсно, що робити з усіма цими незрозумілими залозками. До чого ця ручка? Що за гвинт? Що за пропелер? Це що, м'ясорубка або підводний літак ?! Просто голова розколюється від усіх цих складнощів, від усієї цієї суєти! А, між іншим, ручна м'ясорубка буде набагато надійніше всіх кухонних комбайнів разом узятих. При ніжному зверненні цей агрегат і праправнукам ще послужить. Як кажуть, на віки! Так як же зібрати ручну м'ясорубку ?
Вам знадобиться
  • Корпус
  • Гвинтоподібний вал
  • Ніж
  • Решітка
  • гвинтоподібно кільце
  • Ручка
  • Гвинт
  • Дві прокладки
Інструкція
1
Перед вами корпус ручної м'ясорубки. Варто зауважити, зроблений він з нержавіючого металу, щоб прокручують маса при взаємодії з ручною м'ясорубкою не окислюються. Корпус - найбільша частина - має три отвори. В воронкообразное отвір закладаються продукти для прокручування. Його чіпати не треба. Зверніть увагу на великий круглий отвір. Візьміть гвинтоподібний вал і вставте його в цей отвір до упору. Гвинтоподібний вал призначений для того, щоб штовхати прокручуємо масу до лопат ножа.
2
Візьміть ніж. Ця деталь схожа на пропелер, але більше, звичайно, на сюрікен - метальна зброя японських ніндзя. Метати, однак, не рекомендується. Надіньте нож на гвинтоподібний вал таким чином, щоб увігнута сторона ножа щільно примикала до валу. Якщо надягнете його неправильно, ніж ручний м'ясорубки не зможе перетирати прокручуємо масу.
3
Мясорубка не зможе перетирати продукт без решітки. Візьміть решітку, круглу, плоску деталь з дірочками. Вона чимось нагадує ще скибочку ковбаси. Надіньте її на ніж. Решітка повинна щільно примикати до плоскої стороні ножа. Щоб ґрати не крутилася разом з ножем, на ній є невелике бічне поглиблення. Воно повинно збігатися з виступом на корпусі м'ясорубки. Якщо встановите решітку правильно, то з дірочок виходитиме перетерта маса.
4
Закріпіть ніж і решітку кільцем. Можливо, у вашої моделі, на внутрішній стороні є різьблення. Також різьба повинна бути навколо круглого отвору, куди ви вставили гвинтоподібний вал, ніж і решітку. Закручуйте кільце навколо круглого отвору до упору.
5
Одягніть прокладку на задню частину винтообразного вала. Візьміть ручку і прикріпіть її. Використовуйте другу прокладку. Закріпіть ручку спеціальним гвинтом. М'ясорубка готова до роботи. Залишилося тільки прикріпити ручну м'ясорубку до плоскої поверхні стола.
Зверніть увагу
При установці ножа не стискайте його, лезо може виявитися дуже гострим, і ви поранитеся.
Корисна порада
Якщо зможете зібрати ручну м'ясорубку, зможете зібрати все, що завгодно.