Як зробити фотографію старої.

На які тільки хитрощі не пускаються дизайнери, щоб змусити зображення виглядати незвично. Один з досить часто використовуваних способів - штучне зістарювання фотографії. Існує багато способів імітувати стиль старого фото. В основному, вони зводяться до зміни колірної гами зображення і додаванню шуму.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - текстура з подряпинами;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте зображення, яке збираєтеся зістарити, в Photoshop. Зробіть це командою Open («Відкрити») з меню File («Файл»). Двічі клікніть на піктограмі потрібного файлу у вікні провідника.
2
Створіть новий шар за допомогою команди New («Новий») з меню Layer («Шар»).
3
В палітрі «Інструменти» виберіть інструмент Paint Bucket Tool ("Заливка") і залийте новий шар кольором # 51430c. Для того щоб це зробити, клікніть по кольоровому квадрату в палітрі «Інструменти». У палітрі вставте код кольору в нижнє поле. Натисніть кнопку ОК. Клацніть лівою кнопкою миші по відкритому документу.
4
Змініть режим накладання щойно створеного шару з Normal («Нормальний») на Exclusion («Виключення»). Для цього клацніть правою кнопкою миші по шару і виберіть у контекстному меню опцію Blending Options («Опції накладення»). У вікні, виберіть режим накладення Exclusion із списку. Клацніть по кнопці ОК.
5
Продублируйте щойно створений шар командою Dublicate Layer з меню Layer і поміняйте режим накладення копії шару з Exclusion на Color.
6
Можете додати по краях затемнені ділянки. Для цього створіть новий шар, в палітрі «інструменти» виберіть інструмент Brush Tool («Кисть»). У налаштуваннях параметрів кисті, вікно яких знаходиться під головним меню в лівій частині вікна програми, виставите параметр Hardness на нуль, а Master Diameter виставите залежно від розмірів вашого зображення. Кисть повинна вийти розміром з чверть фотографії.
7
Колір для затемнення виберіть самий темний, який присутній на вашій картинці. Наведіть край покажчика курсора, який повинен мати вигляд великого кола, на кут зображення і клацніть лівою кнопкою миші. Змініть режим накладання шару із затемненням з Normal на Multiply.
8
Зробіть відбиток видимих шарів зображення за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Alt + Shift + E.
9
Застосуйте розмиття до одержали шару. Для цього виберіть фільтр Gaussian Blur з групи Blur меню Filter. У вікні налаштувань виставите величину радіусу розмиття, рівну одному пікселю.
10
Додайте шум. Це можна зробити, вибравши ефект Add Noise з групи Noise меню Filter. У вікні налаштувань шуму поставте галочку в чекбоксі Monochromatic. Значення параметра Amount підберіть на око. Швидше за все, п'яти-шести відсотків буде цілком достатньо.
11
Додайте подряпини на фотографію . Для цього пошукайте в інтернеті відповідну картинку з подряпинами. Відкрийте її в Photoshop, виділіть за допомогою поєднання клавіш Ctrl + A. Скопіюйте картинку за допомогою поєднання Ctrl + C. Клацніть по вікну з картинкою, яку ви обробляєте, і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + V. Змініть режим накладання шару з подряпинами так, щоб крізь цей шар була видна ваша фотографія. Режим накладення тут можна підібрати експериментальним шляхом. Зупиніться на варіанті, який вам здасться самим відповідним.
12
Збережіть змінену фотографію за допомогою команди Save As («Зберегти як") з меню «Файл».