Як закрити акрилову ванну.

Одним з важливих приміщень в квартирі є ванна кімната. З її відвідин починається і закінчується кожен день. Ванна кімната призначена для виконання гігієнічних процедур. Основним елементом приміщення може бути ванна або душова кабіна. Перші можуть бути сталеві, чавунні і акрилові. На жаль, ванни схильні до старіння і механічного впливу. Вибір невеликий: купити нову або відремонтувати стару.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - наждачний папір №400;
  • - набір для ремонту акрилових ванн.
Інструкція
1
Сантехніка представлена виробниками в великому асортименті, з розвитком науково-технічного прогресу вона перетвориться в нові форми, з'являються різні варіанти для вирішення стилів. Спочатку з'явилися чавунні ванни, а потім більш полегшені сталеві і алюмінієві. Поява полімерів викликало революцію у виробництві споживчих товарів. Не залишилася осторонь і сантехніка. Приймаючи будь-яку форму, акрил по праву вважається ідеальним матеріалом. Але і він має свої терміни експлуатації. Найпоширенішим видом зносу акрилової ванни є тріщини і відколи. Тріщини з'являються від багаторічного зносу або від падіння на ванну різних предметів. Розвиток сучасних технологій дозволяє лікувати навіть найскладніші пошкодження. Для ремонту акрилової ванни підготуйте заздалегідь дриль, наждачний папір і набір для ремонту акрилових ванн. Його можна купити в господарському спеціалізованому магазині.
2
Наждачним папером зачистите поверхню ванни навколо тріщини на один сантиметр. Наждачний папір виберіть із зернистістю номер 400. Візьміть дриль і просвердлите отвори на кінцях тріщин. Це не дасть тріщинах розповзатися далі по поверхні акрилової ванни. Теплою водою з милом промийте ремонтується ділянку і дайте йому висохнути. Якщо у вас немає часу, то для сушки використовуйте простий побутової фен для сушіння волосся. Нанесіть шпаклівку на уражену ділянку і зачистите. Акрил має однорідний склад, тому колір не зміниться. За допомогою аерографа підберіть фарбу і пофарбуйте ванну . Зачекайте два дні поки фарба кристалізується. По закінченню цього терміну пополіруйте спеціальної поліролью.
3
Якщо з'явився більш серйозний дефект, часто, цим є прожог, то необхідний більш істотний ремонт. В такому випадку, після обробки, пошкоджену ділянку акрилової ванни залийте рідким акрилом і знову відполіруйте.
4
При ськолах і пробоїнах, отвори і дефекти закладіть крупнодісперсіонной шпаклівкою. Зашліфуйте наждачним папером. Потім, нанесіть рівний однорідний шар мелкодісперсіонной шпаклювання і зашкурити наждачним папером. Підберіть колір і через два дні пофарбуйте. У кожному разі ванна матиме первозданний вигляд.
Зверніть увагу
Умови експлуатації напряму пов'язані зі станом акрилової ванни. Не кидайте важких предметів на поверхню ванни і не лийте туди окріп.
Корисна порада
У разі дрібних подряпин на поверхні зачистите їх наждачним папером і заполіруйте зверху.