Як відновити хрящі.

Хрящова тканина протягом життя зношується. Виявити причини неможливо, це може бути як спадкове захворювання, так і результат непомірною фізичного навантаження на з'єднувальні тканини. Починати лікування без консультації з лікарем не має сенсу, можливо, що з вашими суглобами все в порядку. Якщо ж ні, то доктор порадить вам схему лікування.
Інструкція
1
В результаті зношування хрящової тканини з'являється сильний біль при ходьбі або інших рухах. Щоб її дещо скоротити приймайте нестероїдні протизапальні засоби. Не завадить і використання мазей. Так як не всі нестероїдні відновлюють хрящову тканину, то підібрати їх не маючи уявлення про засоби неможливо. Проконсультуйтеся з лікарем з приводу цього питання. Деякі препарати знімають лише біль, інші мають ще й регенерують.
2
При сильних руйнуваннях цілісності хряща призначають лікування гормонами, які найкраще вводити в кров. Зазвичай виписують преднізолон, гідрокортизон, кортизол. Не можна приймати ці засоби без призначення, так як вони можуть завдати шкоди іншим органам і тканинам. Якщо вам запропонують пройти курс терапії в стаціонарі, тож погоджуйтеся.
3
В деяких випадках призначають фізіотерапію. Але вона лише сприяє поліпшенню всмоктуваності препаратів. На тлі основного лікування приймайте вітаміни багаті кальцієм, фтором і фосфором. Дані мікроелементи беруть участь в побудову хрящової тканини і просто незамінні в період терапії.
4
Вживайте в їжу м'ясо. Позитивний ефект надає кістковий бульйон, бажано яловичий. Пийте його по 100 мл три рази на день. Їжте холодець чи страви містять желатин тваринного походження. Але вживати ці продукти потрібно регулярно, в іншому випадку ефекту не буде.
5
Оперативне втручання проводять тільки в тому випадку, якщо хрящова тканина майже повністю зруйнована або на ній утворилися сильні рубці, які необхідно переобтяжити. Операція складна, але приносить полегшення хворому. Після її проведення біль зникає, стан поліпшується. Якщо вам призначили операцію, нічого не бійтеся, сміливо погоджуйтеся на лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3llxvA8z9v0