Як створити favicon.ico.

Favicon - іконка сайту, favicon.ico. Це маленька картинка, яка відображається поруч з адресою вашого сайту в адресному рядку браузера. Вона видно поруч з назвою сайту в «обраних» і в «Закладках». Створити favicon.ico можна за 3 простих кроки.
Вам знадобиться
  • Готове зображення для іконки або будь-який графічний редактор для її створення.
Інструкція
1
Виберіть відповідну картинку, з якої буде створена іконка favicon.ico.- квадратне зображення- невеликого розміру-просте, без дрібних деталей-розмір файлу - не більш 300 кБ.Лучше використовувати один характерну предмет, з чіткими кордонами і контрастним фоном. Наприклад, логотип компанії або інше просте ізображеніе.Ви можете створити цю картинку самі, за допомогою будь-якого графічного редактора.Можно підібрати кілька зображень, і потім вибрати з вийшов іконок найкращу.
2
Створення іконкі.Существует багато онлайн-сервісів, які пропонують таку послугу. Задайте пошук в будь-якій пошуковій системі за словами «favicon.ico». Виберіть вподобаний вам сервіс.Разберем створення іконки на прикладі сайту favicon.ru.- Зайдіть на сайт.- З'являється вікно створення іконки. Натисніть кнопку «Огляд ...» і виберіть файл на своєму комп'ютері, який потрібно перетворити в favicon.ico.- Натисніть «Створити favicon.ico!» - З'являється вікно - вид адресного рядка з отриманою іконкой.- Якщо результат вам сподобався - натисніть «Скачати favicon.ico!». У вікні завантаження виберіть «Зберегти», щоб зберегти іконку на жорсткому діске.Еслі ви хочете щось змінити: - натисніть «Редагувати іконку» - і в який з'явився простому графічному редакторі внесіть ізмененія.- або виберіть «Створити ще одну іконку» - і спробуйте створити її з іншого файлу.
3
Додаємо іконку на сайт.Закачайте іконку в кореневу директорію вашого сайта.- Наприклад, "www" або "public_html". Якщо ви не знаєте точний шлях до кореневої директорії - уточніть його в службі поддержкі.Пропішіте на кожній сторінці сайту між тегами і два рядки: (Зараз цей етап необов'язковий. Браузери можуть знайти favicon.ico і без цих рядків).
Зверніть увагу
Щоб переконатися, що іконка додана і відображається: - наберіть в рядку браузера http://yoursite.ru/favicon.ico (де yoursite.ru - адресу вашого сайту) .Якщо іконка в браузері завантажилася - значить, все зроблено правільно.- обновіть сторінку браузера - іконка з'явиться в адресному рядку. - В результатах видачі Яндекса іконка з'явиться не відразу, може пройти кілька днів.
Корисна порада
Якщо ви не придумали, що саме має бути зображено на іконі: - пошукайте картинку в інтернете.- подивіться іконки на сайтах, близьких по тематиці вашому - і придумайте похожую.- використовуйте букву, цифру, символ, що мають відношення до вашому сайту. Пізніше ви зможете замінити зображення, коли підберете більш відповідний варіант.Яндекс показує favicon.ico в результатах пошуку поряд з назвою сайта.Еслі ваша іконка виділяється на тлі інших - користувач охочіше клацне і перейде саме на ваш сайт.