Як залучати удачу.

Удача може надати набагато більше впливу на життя, ніж здоров'я або багатство. Один невірний крок - і ви можете втратити абсолютно все. Між тим удачу можна залучати до себе, щоб завжди отримувати від життя лише хороше
Вам знадобиться
  • - талісман;
  • - принципи візуалізації.
Інструкція
1
Відкрийтеся для удачі. Дуже часто вона обходить стороною саме тих, хто не готовий її прийняти. Можливо, вам лише здається, що мільйон доларів або вілла на море здатні змінити ваше життя. Але насправді, ви навряд чи уявляєте, що будете робити з несподівано звалилися на вас багатством в реальності. Саме тому вам необхідно постійно працювати над своїми думками і свідомістю. Повірте в те, що ви гідні успіху і вдалих подій у вашому житті.
2
Використовуйте принципи візуалізації. Для цього вам необхідно визначитися з власними бажаннями і чітко сформулювати їх аж до найдрібніших подробиць. Потім кілька разів на день виконуйте нескладна вправа. Сядьте в спокійній і відокремленій обстановці, закрийте очі і уявіть, що ви вже маєте те, про що мрієте. Якщо хочете виграти конкурс краси, відчуєте світло софітів, почуйте оплески, відчуйте на своїй голові корону. Подумайте, як розпорядитеся виграними призами. Якщо ваша мрія підкріплена реальними достоїнствами і все залежить лише від удачі, за допомогою подібних вправ шанси помітно підвищаться.
3
Ставтеся до всього навколо з позитивним настроєм. Транслюйте у Всесвіт позитивну енергію, і вона буде повертатися вам у вигляді щасливих випадків, гарного настрою і успішних результатів у всьому. Якщо вас, втомлену після роботи, оббризкала проїжджаюча мимо машина, ви можете закотити скандал і наговорити водієві грубощів. Однак більш гідне поведінка може привести до того, що той же самий водій не тільки вибачиться сам і підвезе вас до будинку, але і стане вашим хорошим другом.
4
Виходьте з будинку з настроєм, що вам сьогодні буде в усьому щастити. Ви можете придумати свій власний «секретний ритуал»: скласти віршик, вимовляти декілька фраз або взяти з собою талісман. Якщо ви щиро вірите в дію подібних речей, фортуна вам усміхнеться. Навіть якщо вам не випаде щасливий випадок, здатний змінити життя, удача може втілитися навіть в дрібницях: вільному місці на парковці або несподіваною знижці в улюбленому кафе.
Зверніть увагу
Не можна зациклюватися на удачі і виконанні бажань. Якщо ви хочете чогось занадто сильно, бажання може не виповнитися взагалі.
Корисна порада
Не сприймайте невеликі невдачі як особисту трагедію. Використовуйте їх як досвід і привід для аналізу.