Як вивчитися на психолога.

Останнім часом професія психолога стає дуже популярною: сучасний ритм життя такий, що допомога подібних фахівців стає все більш затребуваною, а спеціальність привабливою. Але професія психолога зажадає від вас постійного розвитку і вдосконалення. Крім того, необхідно володіти особливим складом характеру, щоб успішно практикувати.
Інструкція
1
В першу чергу дайте відповідь на важливе питання: чи володієте ви настільки важливими якостями характеру, як оптимізм, впевненість у власних силах, уміння слухати, зрозуміти, заспокоїти; доброзичливість, терпимість; комунікабельність, врівноваженість. Ці якості абсолютно необхідні психологу.
2
Визначте для себе: в якій області ви хочете застосовувати свої знання з психології: - чи хочете працювати психологом на великому підприємстві або компанії у відділі кадрів; - психологом в школі чи дитячому садку; - вести приватну практику, лікувати психічно нездорових людей.От цього залежить вибір навчального закладу. Якщо ви вибрали перший варіант, тоді можна отримати освіту як в державному вузі, так і не державному. Вибрали друге - педагогічний вуз. Третій варіант - медичний інститут.
3
Щоб ваша освіта і ваш диплом був затребуваний, краще все ж навчатися в державному вищому навчальному закладі. Обов'язково дізнайтеся, як давно утворений факультет психології в обраному вами вузі. Це забезпечить вам якість освіти. Чим «старіше» факультет, тим вище рівень викладання. З'ясуйте, чи ліцензія на освітню діяльність, програму навчання.
4
Врахуйте, що при надходженні необхідно надати сертифікати ЄДІ з російської мови, біології, обществознании. У деяких вузах ще й іноземну мову, математика. Термін навчання: денне відділення - 5 років, психолог-бакалавр - 4 голи. У медичному інституті - 6 років. На базі вже наявного вищої освіти - 3 роки.
5
З другого-третього курсу знадобиться вибрати спеціалізацію: соціальна психологія; педагогічна психологія; психологія підприємницької діяльності; психологія сімейних відносин; практична психологія. В цьому рішенні ніхто вам не зможе допомогти. Вибирайте те, що вам ближче, цікавіше.