Як створити гарний текст.

Створення красивого тексту доступно не тільки талановитим і має великий досвід авторам. Будь впорається з цим завданням, потрібно лише знати декілька правил. Користуйтеся ними, і ваші тексти стануть по-справжньому цікавими, зручними для читання і привабливими для читача.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до створення тексту , продумайте його структуру. Будь-який текст складається з вступу, основної частини і висновку. Складіть план. Чим більш докладним він буде, тим краще. Визначтеся, в якому стилі і жанрі ви створюєте текст. Від цього буде залежати тип мовлення, який ви будете використовувати. Для написання художнього тексту використовуйте яскравий, насичений мову. Публіцистична стаття може бути більш суворою.
2
Постарайтеся цікаво і доступно висловити основну думку вашого тексту . Сформулюйте головну думку у вступі і знову повторіть її в ув'язненні. Так текст придбає логічну завершеність
3
В тексті не повинно бути занадто довгих речень. Замість союзу поставте крапку. Короткі пропозиції краще сприймаються при читанні. Те ж стосується і абзаців. Нехай абзаци тексту будуть невеликими - приблизно 4-5 пропозицій. Такий текст достатньо лише переглянути для того, щоб зрозуміти сенс. Кожен абзац повинен містити закінчену думку. Зробіть підзаголовки у вигляді питання чи пропозиції, захопіть читаючого. В такому випадку підвищується ймовірність, що читач ознайомиться з цим абзацом. Якщо підзаголовки не передбачені стилем і жанром вашого тексту , виділіть основне жирним шрифтом або курсивом.
4
Не використовуйте в тексті слова і вирази, що не несуть особливого смислового навантаження: «хоча б інколи» замість «іноді». Вони перевантажують текст, відволікають читача від сприйняття основної інформації. Вживайте менше прикметників і прислівників. Вони роблять пропозиції длиннее, а значить, ускладнюють сприйняття тексту . Крім того, вони не несуть ніякої нової цікавої інформації, не створюють в тексті відчуття руху, процесу. А ось дієслова і віддієслівні форми інших частин мови зроблять ваш текст більш живим, динамічним.
5
При створенні тексту намагайтеся не користуватися занадто складними словами, наприклад, науковими термінами. Підберіть більш прості для сприйняття синоніми. Винятки становлять тексти на наукову тематику. В цьому випадку стисло поясніть значення терміна. Якщо ви набираєте текст на комп'ютері, пам'ятайте, що машина не завжди вірно перевіряє грамотність тексту . Перевірте себе за словниками або на спеціальних сайтах в Інтернеті. Якщо серед ваших знайомих є фахівці-філологи, довірте перевірку тексту ім.
6
Після того, як текст створений, відредагуйте його. Перевірте грамотність, розбийте занадто довгі речення. Прочитайте текст вголос, відзначте неточності. Відкладіть текст на деякий час, а потім знову прочитайте на свіжу голову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UKI9itRCdgY