Як вибирати окуляри для лиж.

В основному, окуляри для гірських лиж використовуються для двох цілей: по-перше, це захист очей від снігу, гілок або інших предметів, а по-друге , це захист від яскравого сонця і відблисків. Щоб вибрати якісні окуляри , вам необхідно звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Спершу потрібно перевірити лінзи. Навіть самі невеликі зміни в товщині скла можуть призвести до значних спотворень зображення, тому кожну модель бажано поміряти на себе. Крім того, лінзи бувають різних кольорів. Наприклад, помаранчеві та жовті лінзи дозволять вам найбільш чітко бачити рельєф траси в умовах поганої освітленості. Темні лінзи краще всього використовувати в горах. Прозорі підходять в тому випадку, якщо ви катаєтеся ввечері або при штучному освітленні.
2
Оправа окулярів зазвичай виготовляється з Термополиуретан, який залишається гнучким і міцним при будь-яких температурах. Перевірте, чи не обмежує оправа периферійний зір.
3
Ущільнювач повинен бути виготовлений з пінистого пористого матеріалу. У такому випадку це дозволить очками пропускати повітря і вбирати вологу. При виробництві ущільнювача зазвичай використовуються дві технології: потрійний ущільнювач або термоформування. У першому випадку ущільнювач складається з декількох шарів - він найбільш зручний для носіння на обличчі. Термоформованние ущільнювач виготовляється з матеріалу однієї щільності.
4
Ремінець очок повинен бути в першу чергу еластичним. Крім того, надівши рукавички, перевірте, наскільки легко регулюється застібка.
5
Система вентиляції використовується для того, щоб окуляри не запітніли. При русі по трасі дана система жене повітряний потік всередині очок - це перешкоджає запотіванню лінзи. Вентиляція буває двох видів: одинарна і подвійна. У одинарної системі повітря проникає в окуляри за допомогою спеціальних каналів в оправі. У подвійній системі присутні додаткові отвори у верхній частині лінзи для поліпшення провітрювання. Зверніть увагу на те, чи захищені отвори спеціальним шаром пінистого матеріалу, який буде перешкоджати попаданню снігу або води.
Важливою деталлю екіпіровки кожного гірськолижника є спеціальні окуляри. Вони не тільки захищають очі спортсмена від попадання в них снігу, гілок та інших сторонніх предметів, а й оберігають їх від яскравого сонця. Тому так важливо вибрати окуляри для гірських лиж правильно.
Інструкція
1
Особливу увагу при виборі захисних окулярів приділіть їх лінзам, а точніше - їх кольору. Ідеальним варіантом для катання на гірських лижах в умовах сильного освітлення є окуляри з лінзами золотого кольору. Відмінний захист для очей гірськолижника в хмарну погоду - скла рожевого кольору. Знизити світловий потік під час катання на лижах високо в горах здатні темні лінзи. При недостатньому освітленні в похмурі дні краще вибрати фіолетові окуляри. Для катання з гір вночі виберіть моделі з прозорими лінзами. Дзеркальне покриття лінз є додатковим захистом для очей гірськолижника від яскравого світла.
2
При виборі окулярів для катання на гірських лижах зверніть увагу на їх оправу. Вона повинна бути виконана з Термополиуретан, що зберігає гнучкість і міцність виробу в будь-яких температурних умовах.
3
Вибираючи окуляри для гірських лиж, переконайтеся в якості їх ущільнювача. Найбільш комфортним є ущільнювач, що складається з трьох різних шарів: жорсткого з підвищеною щільністю, м'якого і тонкого з мікрофлісом. Такі окуляри дуже надійно фіксуються на обличчі.
4
Ремінець у всіх очок для катання на гірських лижах еластичний. А ось застібки у різних моделей можуть відрізнятися. Віддайте перевагу тим очками, застібки яких можна регулювати, не знімаючи рукавичок.
5
Вибираючи окуляри для гірських лиж, обов'язково приміряйте кожен вподобаний варіант. По-перше, окуляри повинні щільно прилягати до обличчя. По-друге, ущільнювач і еластичний ремінець їх не повинен завдавати вам ніякого дискомфорту. Якщо при катанні на гірських лижах ви плануєте використовувати товсту шапку або захисний шолом, приміряйте окуляри безпосередньо на них.
6
Ніколи не купуйте окуляри для гірських лиж, які погано лежать на переніссі, а також ті моделі, особа в яких починає швидко потіти.