Як в'язати одяг для ляльок.

В'язання одягу для ляльок - захоплююче заняття, як для мами, так і для доньки. Ви зможете спробувати себе в якості дизайнера, закрійника і в'язальниці, а ваша дочка, спостерігаючи за вашою роботою і допомагаючи вам, неодмінно навчиться рукоділлю.
Вам знадобиться
  • - залишки пряжі;
  • - спиці або гачок № 1-1,5;
  • - нитки.
Інструкція
1
Для в'язання ляльок ьной одягу підійдуть будь-які залишки пряжі, наявні у вашому домі, і чим тонше нитки, тим краще.
2
Побудуйте викрійку майбутнього виробу. Оберніть тіло ляльки акуратно фольгою, відріжте все зайве, потім обережно розправте і перенесіть викрійку на папір. Зробіть викрійку-основу для ліфа і брюк. Відштовхуючись від цієї викрійки, ви зможете змоделювати будь-яку річ.
3
Зв'яжіть зразок. Він допоможе вам розрахувати необхідну кількість петель і рядів. Виміряйте ширину зразка, розділіть кількість набраних петелек на цю величину, і ви отримаєте кількість петель в одному сантиметрі. Потім помножте кількість петель в 1 см на необхідну величину вироби.
4
Зробіть набірний ряд і в'яжіть до необхідної величини, потім робіть убавкі або надбавки, згідно вашої викрійці.
5
Зв'язавши всі необхідні деталі, зшийте їх і як застібки пришийте невеликий шматочок липучки або гачки, так буде зручніше розстібати і застібати одяг. Якщо ви виберете гачки, то петельку для них пришивати не потрібно, так як їх можна просто зачепити за в'язане полотно. Не менш популярні маленькі кнопки. Їх можна пришити або приклеїти до деталей одягу.
6
Шапку та шкарпетки для ляльки зручніше в'язати на п'яти спицях. Візьміть опис сподобалася моделі речі і зменшите кількість набраних петель, згідно мірками ляльки. Далі в'яжіть по колу, таким же чином, як зазначено в описі.
7
Дуже зручно в'язати одяг для ляльок гачком, з його допомогою можна створити надзвичайно красиві наряди. Для цього підійде тонкий гачок № 1-1,5 і бавовняні нитки, наприклад, «Ірис» або «Сніжинка». Можна пов'язати чудові ажурні речі і з простих ниток № 40 або ниток для вишивання «Муліне».
8
Прикрасьте ляльок ьние наряди аплікаціями, намистинами, помпонами. Але зверніть увагу, що маленьким дітям не можна грати з речами, які містять дрібні деталі.