Як позбутися страху сцени.

Якщо ви плануєте стати професійним оратором, то підготуйте себе до того, що вам доведеться постійно тренуватися. І перше, що необхідно побороти - це боязнь виступу перед великою аудиторією. Щоб справитися з цією проблемою, вам потрібно розвинути багато якостей, наприклад, впевненість у власних силах і почуття гумору. За допомогою наступних порад ви незабаром зможете побороти боязнь сцени .
Інструкція
1
Найкращий спосіб перестати боятися виступу - якісно підготуватися до нього. Однак найчастіше, дізнавшись про майбутній виступ, більшість відразу ж позначає цю подію як негативне. Згодом це призводить до того, що замість підготовки людина постійно відкладає роботу на майбутнє. Тому, як тільки ви почули про те, що вам необхідно виступити перед аудиторією - зрадіє, скажіть «WOW!», Зробіть характерний рух. Таким чином, ви перепрограмуєте свою свідомість на позитивний настрій і в кілька разів зменшите вірогідність залишитися непідготовленим перед виступом.
2
Будь-яка емоція пов'язана з диханням. Наприклад, коли людина налякана, то він дихає уривчасто й швидко. Тому, якщо ви не можете впоратися зі страхом, то постарайтеся дихати животом, як можна глибше і повільніше. Крім того можна дихати з затримкою в 4 секунди. Незабаром ви відчуєте, що страх відступає.
3
Один з найкращих способів позбутися страху, який дозволить вам налаштуватися на позитивну хвилю - це наспівувати якусь мелодію. Однак не завжди можливо цілком проспівати всю пісню, тому зручніше буде використовувати певну фразу, девіз або твердження, все те, що надихає вас.
4
Коли людина боїться, його організм виділяє адреналін. З одного боку, це дозволяє йому отримати величезний прилив енергії. Але в теж час, коли адреналіну ставати занадто багато, то під його впливом організм ціпеніє, руху сповільнюються, мова - спотворюється. Найкращий вихід з такої ситуації - виконати фізичні вправи. Якщо у вас немає такої можливості, то можна просто стискати кулаки - цього ніхто не помітить, а від надлишку адреналіну ви гарантовано позбавитеся.
5
Положення тіла має величезний вплив на внутрішній стан людини. Розкрийте груди, відведіть плечі назад, спрямувавши погляд на лінію горизонту, а потім постійте в такому положенні декілька хвилин. Після цього спробуйте поговорити, ви точно помітите різницю.