Як навчитися почуттю гумору.

Будь-яка людина знає про те, що з почуттям гумору набагато легше жити. Воно позитивно впливає на душевне здоров'я, дозволяє без особливих проблем вийти із самої складної ситуації, допомагає покращити взаємини з оточуючими людьми. Але проблема в тому, що почуття гумору не передається у спадок від батьків. Його необхідно виховати і розвинути в собі. І приступити до цього потрібно якомога раніше.
Інструкція
1
Почуття гумору буває двох видів: спрямоване всередину і спрямоване назовні. Перше - дозволяє людині знаходити позитивні моменти в повсякденному житті, навіть у найважчих ситуаціях, це вміння сміятися над своїми помилками. Друге - це вміння жартувати. Намагаючись розвинути почуття гумору , люди зазвичай намагаються навчитися жартувати. І це неправильно, адже без здатності бачити позитив у звичайному житті та вміння сміятися над собою, ви врядли зможете обійтися.
2
Спершу необхідно полюбити саме життя. З цим ви можете впоратися самостійно, а якщо не виходить, то за допомогою компетентного вчителя. Не варто брати уроки у людей з великим життєвим досвідом. На роль викладача найкраще підійде п'ятирічна дитина, яка вміє сміятися навіть без будь-якої причини на це.
3
Постарайтеся перестати ставитися до себе надто серйозно, не бійтеся бути смішним. Навіть не дивлячись на те, що весь ваш досвід попередніх років буде протистояти цьому. Знайдіть у собі смішні риси, запитайте у родичів або друзів, ні в якому разі не ображайтеся на отримані відповіді.
4
Спробуйте згадати всі незручні ситуації, в які ви потрапляли. Подивіться на свою поведінку з боку, посмійтеся по-доброму. Як тільки ви зможете оволодіти таким навиком, то перестанете звертати увагу на промахи і будете постійно рухатися вперед. Крім того, посміявшись над своєю невдачею, ви помітно розрядите обстановку, якщо ви випадково зачепили іншої людини.
5
Пам'ятайте про те, що для розвитку почуття гумору , необхідні й інші параметри, наприклад, великий словниковий запас, ерудиція, здатність чітко висловлювати свої думки, акторська майстерність і так далі.
6
Словниковий запас дозволить вам майстерно грати зі словами. Наприклад, дуже поширений прийом вживання омонімів (слів, схожих за вимовою, але різних за значенням).
7
Ерудиція дозволить вам відійти від стандартних жартів і зробить ваш гумор більш витонченим.
8
Буває, навіть не дивлячись на те, що жарт дуже смішна, ніхто з оточуючих людей не засміявся. А проблема в тому, що її ще необхідно правильно подати. Розвиток акторської майстерності дозволить вам розсмішити навіть найсерйознішу аудиторію.