Як отримати посвідку на проживання в Польщі. навчання в польщі тимчасовий вид на проживання.

Щоб переїхати на постійне місце проживання до Польщі на законній підставі, слід отримати вид на проживання - особливий документ, що підтверджує право на проживання в країні. Передбачено кілька варіантів для отримання цього документа.
Інструкція
1
Офіційна робота в Польщі .Після того як ви знайдете роботу і успішно пройдете випробувальний термін, роботодавець зможе подати заяву в імміграційні органи з проханням про дозвіл прийняти вас на роботу. Такий дозвіл може бути отримано тільки в тому випадку, якщо на це робоче місце не претендують громадяни Польщі, що володіють необхідною кваліфікацією. До отримання дозволу ви не маєте права приступати до роботи.
2
Після отримання дозволу вам необхідно з'явитися з ним в польське консульство, де ви зможете отримати візу з правом здійснення робочої діяльності на території Польщі. Тільки після цього ви зможете приступити до роботи. Після 5 років роботи ви можете подавати заяву на отримання постійного вид а на проживання .
3
Наявність власного бізнесу в Польщі Ви можете створити в Польщі власну фірму, вкласти у її розвиток необхідну кількість коштів, і як підприємець подати потім заяву на отримання тимчасового вид а на проживання .
4
Якщо фірма приносить вам необхідний рівень доходу - вид на проживання можуть продовжити. Після успішного ведення бізнесу протягом 5 років ви зможете подати заяву на отримання постійного вид а на проживання в країні.
5
Навчання в Польщі Для вступу в польський ВНЗ потрібно скласти вступні іспити. Деякі навчальні заклади приймають абітурієнтів на платній основі без вступних іспитів. Для більшості іноземних громадян навчання в польських вищих навчальних закладах є платною. Виняток становлять лише студенти, які були направлені на навчання за програмами обміну, програмам допомоги особам з польським походженням і т.д.
6
На час навчання студенту видається тимчасовий вид на проживання . Під час навчання ви можете знайти собі місце роботи, і в разі хорошої успішності та успішного закінчення ВУЗу, у вас будуть всі шанси влаштуватися на роботу і продовжити вид на проживання .