Акустика: Як вибрати кращу систему.

Акустична система рано чи пізно стає предметом вибору будь-якої людини, що додає значення якості звуку. На жаль, в наш час далеко не завжди можна покладатися на вартість або ім'я виробника. Однак, є ряд загальних правил вибору, діючих для всіх акустичних систем.
Інструкція
1
Першим справу придивіться до розмірів майбутньої акустичної системи і порівняйте їх з кількістю вільного місця для установки. Пам'ятайте, що за інших рівних, для акустики діє просте правило - чим більше, тим краще і могутніше.
2
Визначтеся з необхідністю сабвуфера у вашій звуковій системі, а також колонок, що створюють ефект оточення. Все це виявиться корисним при перегляді фільмів, проте абсолютно марно, якщо акустику передбачається використовувати тільки для прослуховування музики.
3
Зверніть увагу на потужність акустичної системи та її опір. Ці параметри повинні співвідноситися з параметрами підсилювача, який передбачається використовувати разом з акустикою. Не купуйте акустику з вбудованими підсилювачами (зазвичай - в сабвуфер) якщо не хочете розчаруватися.
4
Пам'ятайте, що якісна акустика не може бути виконана з пластика. Матеріал повинен бути тільки деревом або його похідними (ДСП, фанера).
5
Оцініть матеріал дифузорів, які застосовані в динаміках. Паперові дифузори дадуть більшу теплоту і натуральність звуку, поліпропіленові же краще (в силу легкості) передають такі звуки як, наприклад, окремий удар в барабан.
6
Кількість динаміків в колонці не завжди відіграє велику роль, але їх, все ж, має бути не менше трьох: для низьких, середніх і високих частот.
7
Якщо ви хочете отримати якісну акустику за невеликі гроші і вас не дуже турбує її зовнішній вигляд, зверніть увагу на поки ще доступні системи вітчизняного виробництва 80-х років минулого століття (S-90, "Клівер" і т.п .). Часом їм потрібна невелика доробка, але, в більшості випадків, розчаровані ви не будете.
Зверніть увагу
Найкращим вимірювальним пристроєм при виборі акустики послужать ваші вуха. Прослухайте улюблені композиції на всіх доступних для вибору системах і виберіть ту, яка звучала найбільш приємно для вас.