Як замінити дверну ручку.

Дверна ручка - найважливіший елемент двері. Вона дозволяє відкривати і закривати ваш будинок, кімнату. Зараз існує величезна кількість конструкцій дверних ручок. Іноді ручки виходять з ладу або потребують заміни на більш сучасну. Заміна ручки вимагає певних навичок та вміння.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - викрутка;
  • - пассатижи;
  • -шпаклевка;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Щоб замінити ручку , вам необхідно зняти струмінь. Для цього з'ясуйте, якою вона у вас конструкції: звичайна чи з защелкивается механізмом. Звичайні ручки бувають двох видів: - ручки, які прикручені саморізами з обох боків дверей, таких саморізів може бути 2 або 4; - ручки, що мають круглий стрижень з різьбленням на кінцях, він проходить через полотно дверей, а ручки прикручуються до нему.Еслі у вас ручка прикручена саморізами, то, взявши викрутку, відкрутіть саморізи і зніміть ручку . З'ясуйте, можливо, чи поставити точно таку ж або схожою конструкції на це місце. Адже в місці прикручування ручки вже є дірки від гвинтів, які важко буде зашпаклювати. Шпаклівку можна застосувати тільки в тому випадку якщо двері у вас фарбована, а не покрита лаком. Дірочки від саморізів акуратно замажте шпаклівкою, почекайте, поки вона засохне, потім відшліфуйте її наждачним папером. У подальшому зафарбуйте місця шпаклювання.
2
Для того щоб зняти ручку , що має загальний стрижень, покрутіть ручку з одного боку проти годинникової стрілки, притримуючи іншу частину із зворотного боку дверей. Ручка почне відкручуватися, відкрутіть ручку з одного боку, потім з іншого боку вийміть її разом зі стрижнем з дверного полотна. На цьому місці тепер ви можете поставити тільки стрижневу дверну ручку . Якщо будете ставити ручку іншої конструкції, то зашпаклюйте отвір.
3
Якщо у вас ручка з механічною клямкою, візьміть викрутку і відкрутите гвинти, якими прикручена декоративна фурнітура навколо ручки. Основні частини таких ручок це: чотиригранний стрижень і механізм руху язичка. Відкрутивши фурнітуру, подивіться, на чому тримається сама ручка. Бувають 2 варіанти: в чотиригранному стрижні є отвір, в двигающейся ручці теж, і там просунуть маленький стерженек з капелюшком на кінці. Вийміть стерженек, ручка зніметься. Тепер з іншого боку вийміть її разом зі стрижнем, попередньо відкрутивши накладну фурнітуру. Після зняття такої ручки у вас є дірка в полотні наскрізь і отвір де стояв замикається механізм. Також закрийте їх шпаклівкою.
4
Тепер виберіть у магазині тут ручку , яку ви хочете поставити на ваші двері. Врахуйте при цьому, які особливості у двері: де залишилися зашпатльовані вами дірочки; як вони закриються новою фурнітурою. Виходячи з того яку конструкцію ви вибрали, дійте при складанні в зворотному порядку описаних вище методів зняття ручок.
Зверніть увагу
Чи не ображати руки об гострі краї фурнитур ручок!
Корисна порада
При знятті старої ручки будьте обережні, не подряпайте дверне полотно.