Як зберегти душевну рівновагу.

У житті бувають ситуації, коли необхідно залишатися спокійним і зберігати душевну рівновагу . Одні люди дуже легко цього досягають, а комусь необхідно прикладати величезні зусилля. Існує достатня кількість прийомів, щоб навчитися цьому і добиватися своїх цілей в житті.
Інструкція
1
Не поспішайте. Іноді саме поспіх є причиною втрати душевної рівноваги. Для прийняття рішень потрібен час. Це допомагає позбутися непотрібних помилок. Візьміть на озброєння такі фрази: «можу я передзвонити вам пізніше?» Або «мені потрібно подумати, щоб прийняти рішення». Потім в спокійній обстановці ви зможете провести детальний аналіз ситуації і вибрати вірне рішення. І тоді у вас не буде приводів для хвилювання, залежно від обставин і виникнення стресових ситуацій.
2
Живіть в гармонії зі змінами. В даний час планета переживає закономірні позитивні зміни. Вони несуть людству справжню гармонію і щастя. Змінюються епохи, відроджуються і поповнюються знання. Це унікальний період. Але зміни - це завжди рух, стрес, тому вони вимагає реакції, відповідних дій. Прийміть їх і використовуйте як позитивний стрес.
3
Займіться саморозвитком і вдосконаленням. Для цього забезпечте собі повноцінний відпочинок, навіть якщо ви дуже зайнята людина. В першу чергу, це стосується нічного сну. Не викликає сумніву той факт, що ні виспався людина не може в належній мірі оцінити ситуацію. Ведіть здоровий спосіб життя: більше гуляйте, переглянете свій режим дня, якість харчування і напоїв. Відмовтеся від шкідливих звичок.
4
Освойте практики по розслабленню і відновленню організму. Всі вони ідеально сприяють збереженню душевної рівноваги і змінюють життя людини в кращу сторону. Для цього можна звернутися в спеціальні центри, а можна займатися самостійно. Врахуйте при цьому, що потрібно перевіряти достовірність подібної інформації і користуватися перевіреними джерелами. Якщо у вас є які-небудь захворювання, необхідно проконсультуватися перед початком занять з лікуючим лікарем.
Люди, які вміють зберігати холоднокровний настрій у складних ситуаціях, завжди викликали повагу. А так як будь-яке нервове збудження негативно позначається на організмі, людині необхідно вчитися зберігати спокій , щоб уберегти свої нерви і здоров'я.
Інструкція
1
Зупиніться і подумайте. Найчастіше людина починає нервувати через те, що складні ситуації навалюються одна за одною, а вирішувати їх потрібно в найкоротші терміни. Але якщо виділити трохи часу на перепочинок, то зможете проаналізувати, за вирішення якої проблеми потрібно взятися спочатку. Можливо, на неї і зовсім не варто витрачати нерви.
2
Не поспішайте розповідати іншим. Говорити про те, що вас турбує, має сенс лише тим людям, які зможуть вас зрозуміти і дати ділову пораду. В інших ситуаціях, ділячись переживаннями, ви не зможете бути спокійним, бо будете ятрити душу кожен раз, коли говорите про проблему.
3
Попередьте занепокоєння. Дуже часто негативним емоціям передують певні фактори. Якщо ви зможете їх виявити, то тоді будете щонайменше розуміти свій стан, а в кращому випадку зможете запобігати хвилювання і занепокоєння.
4
Навчіться розслаблятися. Спокою сприяє заняття улюбленою справою, відпочинок з друзями, масаж, ванна з аромамаслами і багато іншого. Знайдіть те, що допомагає відволіктися від негативних думок вам, і користуйтеся цим способом всякий раз, коли відчуваєте, що спокій на результаті.
5
Досить відпочивайте. Дуже часто людина «втрачає» мир у душі через те, що бере на себе багато обов'язків і намагається всі їх виконати. Якийсь проміжок часу ви можете протриматися, але потім напруга зсередини буде обертатися зовнішнім роздратуванням. Тому вам потрібно протягом робочого дня приділяти час для обіду і коротких перерв, а також дбати про щоденне повноцінному сні.
6
Займайтеся спортом. Помірні фізичні навантаження сприяють виробленню ендорфінів, які покращують настрій і самопочуття. Отримуючи їх регулярно, ви зможете правильно і спокійно реагувати на життєві труднощі.
7
Відробіть дихання. Під час стресу воно збивається, що негативно відбивається на самопочутті. Постарайтеся дихати спокійно і глибоко. Повільно видихаючи повітря і затримуючи дихання, ви зніміть роздратування. Через кілька хвилин ви відчуєте полегшення, зможете спокійно дати оцінку що відбувається навколо і вирішити необхідні питання.