Як зареєструвати новий УВП безкоштовно.

УВП - універсальний інтернет номер, використовується для ідентифікації користувачів протоколу миттєвих повідомлень ICQ. Отримання нового УВП завжди було безкоштовним, і зареєструвати його можна за допомогою різних сервісів.
Інструкція
1
Для того, щоб почати реєстрацію нового УВП зайдіть на офіційний сайт сервісу ICQ за адресою https://www.icq.com/join/ru. В процесі реєстрації і вкажіть свій логін, який буде відображатися в списках контактів користувачів, повне ім'я, а також адресу електронної пошти, який знадобиться для підтвердження реєстрації. Крім того, придумайте і введіть пароль для свого аккаунта (двічі, щоб уникнути помилок) і вкажіть свій вік (для осіб молодше 13 років використання ICQ заборонено). Потім введіть код з картинки (капчу) і натисніть кнопку "Реєстрація", після чого перевірте свою пошту та пройдіть за посиланням з листа від адміністрації ICQ для верифікації аккаунта.
2
Відкрийте офіційний клієнт ICQ (якщо його немає - скачайте за посиланням http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe) і у вікні підключення введіть адресу e-mail і пароль. Зачекайте кілька секунд, поки програма підключається до сервера. Потім відкрийте власну анкету ICQ ("Інфо про контакт"). У самому верху анкети, поряд з адресою електронної пошти, буде вказаний ваш УВП . Збережіть цей номер на комп'ютері в текстовому файлі. Універсальний інтернет номер може використовуватися для входу в сервіс ICQ поряд з адресою електронної пошти. Особливо широко він використовується в сторонніх клієнтах, інтернет-сайтах для входу в ICQ (наприклад imo.im), а також додатках для мобільних телефонів.
3
Аналогічну процедуру реєстрації для отримання УВП можна пройти на російському порталі Rambler.ru. Він має офіційну угоду з власником оригінальної марки ICQ. Крім цього, в мережі існують сотні сайтів, які виробляють роздачу УВП ов, які були зареєстровані раніше.
Корисна порада
Зареєструвати новий УВП безкоштовно також можна за допомогою російського сервісу QIP за адресою http://qip.ru/reg/register