Як викласти свої файли для роздачі.

Найпопулярнішим способом пошуку і скачування музики, відеозаписів, фільмів та іншої інформації з інтернету стали торрент-трекери. Вони працюють на основі пірінгових мереж, «фішка» їх полягає в тому, що файли ніде конкретно не знаходяться, а просто по шматочках передаються між користувачами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
  • - програма для створення торрент-файлів
Інструкція
1
Запустіть торрент-клієнт, в меню файл виберіть опцію «створити новий торрент», або виберіть кнопку з жезлом на панелі інструментів. З'явиться вікно створення торрента. Якщо ви хочете викласти файли на роздачу, тоді вони повинні бути в одній папці, і більше нічого. Переконайтеся, що в цій папці немає прихованих і системних файлів. Натисніть кнопку «Вибрати папку». Щоб створити торрент з одним файлом, натисніть кнопку «вибрати файл» і у вікні огляду вкажіть шлях до нього, виберіть файл і натисніть відкрити.
2
Встановіть настройки для торрента. В поле трекера нічого заповнювати не треба, залиште його порожнім, як і поле коментар. Розмір здебільшого не міняйте. Програма автоматично визначить потрібний розмір. В поле «приватний торрент» зніміть галочку, щоб створити роздачу для публічного розміщення. Зніміть галочку біля поля «Запустити роздачу». Натисніть кнопку «Створити і зберегти в». У вікні натисніть «Так». Вкажіть папку, в яку потрібно зберегти файл.
3
Створіть роздачу на трекері. Виберіть тему форуму, де необхідно створити роздачу і натисніть кнопку «нова тема». Введіть назву релізу, завантажте обкладинку/постер релізу. Додайте опис до релізу. Якщо це музичний торрент, зробіть перелік пісень, якщо фільм, то якість відео та інформацію про озвучення. Сховайте в спойлер дуже велике опис фільму або треклист музичного торрента. Завантажте скріншоти, виберіть жанр. Виберіть «тип» релізу, натисніть кнопку «завантажити» та виберіть створений торрент-файл. Після створення роздачі закачайте торрент-файл з роздачі і збережіть в папку з файлами, з яких створено торрент. Якщо вам вдалося правильно створити роздачу, то в списку активних файлів в торрент-клієнті незабаром почне лунати ваш торрент.