Як навчитися жити тут і зараз.

Далеко не завжди те, що відбувається в сьогоденні, викликає радість. Нахлинули проблеми і депресивний настрій можуть запросто вибити з колії. І лише мрії і плани рятують від зневіри. Однак у такому випадку великий ризик жити майбутнім, і при цьому ніколи не здійснити задумане.
Інструкція
1
Почніть цю ж хвилину робити те, що давно відкладали. Плануєте вивчити англійську мову, але вже який рік не можете записатися на курси? Візьміть телефон, відкрийте довідник і обдзвоните довколишні лінгвістичні школи. Можливо, вам дадуть відповідь настільки доброзичливо і призначать зустріч, що вам залишиться лише піти на неї і записатися на курси. Варто зробити лише невеликий крок назустріч мети, і задумане може здійснитися саме собою.
2
Уявіть, що ви втратили все, що у вас їсть, або просто втратили один з органів чуття. Чільне відчуття, яке буде тяжіти над вами в такому випадку, - жаль про те, що ви не раділи простим речам і не жили сьогоденням. Милуватися квітами за вікном, пити каву на залитій променями сонця терасі, спонтанно купити красиву сукню, перевіряти домашні завдання дитини, готувати сніданок коханій людині - всього цього відразу у вас може не стати. Саме тому варто знаходити задоволення в повсякденних клопотах. Адже «завтра» може не настати взагалі.
3
Дуже часто жити тут і зараз людині заважає минуле. Негативні або дуже приємні спогади захоплюють настільки, що життя завмирає. Не можете забути трагедію, яка не дає вам рухатися далі? Не стримуйте сліз і емоцій, дозвольте собі пережити її і знову насолоджуватися життям. Чоловік більше не усипає вас знаками уваги, і ви не можете забути принадність романтики минулих днів? Спробуйте знайти нові радості в сьогоденні разом з вашим коханою людиною.
4
Уявіть, що жити вам залишилося всього кілька місяців. Як би ви змінили своє життя? Що зробили б у першу чергу? Як правило, саме це і є основним і найважливішим, що має відбуватися тут і зараз. Розберіться в причинах того, чому ви не займаєтеся своєю улюбленою справою і весь час відкладаєте його.
5
Намагайтеся знайти улюблену роботу. Якщо ви проводите більшу частину дня за ненависним заняттям, невдоволення сьогоднішнім днем просто неминуче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JeAm4foEJSQ
Корисна порада
У бажанні жити тут і зараз не робіть дурних вчинків. Трата всього тримісячного сімейного бюджету на кільце з діамантом далеко не завжди гарантує вам радість. Здоровий глузд повинен бути і в сьогоденні.