Як заморожувати кабачки. кабачки заморожуванням інструкція.

Кабачок - відмінний дієтичний продукт. Його включають в дієту при ниркових і серцево-судинних захворюваннях, при цукровому діабеті, недокрів'ї, захворюваннях печінки. Кабачки входять в багато страви дитячого харчування. Крім того, ці овочі допомагають тим, хто піклується про свою вагу - від них не поправляються. Саме тому багато господинь намагаються заготовити настільки корисний овоч про запас: маринують, роблять різні салати і знамениту ікру. Також кабачки можна і заморажівать.Обработка шляхом заморозки дозволить вам насолоджуватися улюбленими стравами з кабачками всю зиму і весну аж до нового врожаю.
Вам знадобиться
  • До початку процесу підготуйте ємності. Підійдуть вакуумні контейнери або спеціальні пакети для заморозки. Контейнери після миття обов'язково висушіть.
Інструкція
1
Ретельно вимийте кабачки теплою водою. Розкладіть на сухому рушнику і дайте обсохнути.
2
Якщо кабачок молодий, то від шкірки і насіння очищати його не потрібно. Якщо ж овоч зрілий, то обов'язково слід очистити товсту шкірку і видалити серцевину.
3
Кабачки можна порізати кубиками, кружечками і просто натерти на тертці. Це залежить від того, як ви надалі збираєтеся використовувати заморожений продукт. Кружечки прекрасно підходять для обсмажування, терті кабачки - для приготування оладок, а кубики підійдуть практично для будь-якої страви.
4
Заморожуйте кабачки порційно. Порції повинні бути такими, які ви зазвичай використовуєте при приготуванні. Пам'ятайте, що кабачок сам по собі дуже водянистий овоч і при розморожуванні може «розповзтися» і утворити непривабливу масу. Порційна заморозка дозволить вам при подальшому приготуванні обробити і додати в блюдо потрібну кількість овочів, не розморожуючи.
5
Підготовлені порції кабачків укладіть шарами в пакети або контейнери. Заморожуйте у звичайній морозилці. У більшості сучасних холодильних камер передбачена функція No Frost і функція швидкого заморожування, так що можна не боятися утворення кірки з льоду на заморожених продуктах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gf3BeORS5PE
Зверніть увагу
Оптимальна температура в морозильній камері -18 ° С. При більш високій температурі з продуктів витягується волога і, як наслідок, погіршується їх смак і текстура.
Корисна порада
Заморозити кабачки - це один з найпростіших способів урізноманітнити зимове меню і дорослих і дітей корисними літніми овочами. При заморожування овочів і фруктів втрачається близько 20-30% їх біологічної цінності. Консервування, наприклад, забирає близько 40% .На кожної ємності із замороженими кабачками напишіть дату заморозки, тоді буде дуже просто відстежити термін придатності.