Як швидко освоїти інтернет.

Сучасний інтернет досить легкий в освоєнні. Величезна кількість сайтів спрощує свій інтерфейс, а їх розробники піклуються про те, щоб користувачеві було максимально комфортно і зручно користуватися їх продуктом. Швидко освоїти інтернет можна буквально в три кроки.
Інструкція
1
Користуйтеся пошуковими системами. Пошукові системи - це сайти, готові відповісти на будь-який ваш вопрос. Найпопулярнішими пошуковими системами в російськомовних користувачів мережі є Яндекс (yandex.ru) і Google (google.com). Користуватися пошуковими системами гранично просто. Досить сформулювати те, що ви хочете побачити в інтернет е і написати це в рядок пошуку. Наприклад, впишіть в рядок пошуку слово "новини" і натисніть клавішу "Enter". Відкриється сторінка результатів пошуку, в якій по порядку будуть вказані сайти з новинами. Переходьте за посиланнями та додавайте сподобалися сторінки в "Вибране", для того, щоб стати їхніми постійними читачами. Теж саме робіть з рештою запитами, такими як "погода", "політика", "курси валют" і т.д. Запитати у пошукової системи можна абсолютно все.
2
Створіть собі електронну поштову скриньку, за допомогою якого можна спілкуватися з іншими користувачами і, що дуже важливо, реєструватися на величезній кількості сайтів. Електронну пошту можна завести прямо на сторінках пошукових систем. У Яндекса цей сервіс називається Яндекс.Почта, а у Google - GMail. Під час реєстрації вкажіть своє ім'я та прізвище, вік, стать, а також придумайте спеціальне ім'я, що служить для входу в пошту. Це ім'я називається логін, воно має бути написано латинськими літерами і містити не менше 6 знаків. Потім придумайте пароль, який буде служити ключем безпеки для вашої поштової скриньки, і натисніть кнопку "Зареєструватися". Тепер у вас є власний електронний поштовий ящик.
3
Зареєструйтеся в популярній соціальній мережі, для того, щоб знайти своїх друзів. Найбільш популярними соцмережами в Росії є vkontakte.ru і odnoklassniki.ru. Для реєстрації вам знадобиться поштовий ящик, і в деяких випадках мобільний телефон.
Корисна порада
Пошукові системи намагаються задовольнити максимум потреб інтернет-користувача, тому на їх сторінках можна з легкістю знайти новини, погоду та багато іншого навіть не вводячи запитів Зазвичай посилання на всі проекти пошукових системи знаходяться прямо над рядком пошуку.