Як викласти сайт в мережі.

Якщо у вас вже є готовий сайт , який повністю заповнений деяким контентом, розроблений унікальний дизайн, всі коди перевірені на наявність вразливостей, то можна викладати його в інтернет. Однак як це зробити? У багатьох початківців веб-майстрів з цим виникають труднощі.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - грошові кошти.
Інструкція
1
Як правило, сайт в інтернеті знаходиться за рахунок надання послуг хостингу. Вам потрібно для цього підключити певний хостинг, щоб сайт був доступний користувачам цілодобово. На даний момент в глобальній мережі велика кількість різних хостинг компаній, які надають подібні послуги. Виберіть для себе найбільш оптимальний варіант. На різних тематичних форумах йде бурхливе обговорення вибору хостингу для свого сайт а.
2
Якщо у вас з вибором виникають проблеми, запитайте допомоги на таких форумах. Одним з популярних таких сайт ов є cy-pr.com. Ви завжди там отримаєте достовірну інформацію від людей, які займаються роботою з сайт ами вже довгий час. Як тільки ви визначитеся з вибором, потрібно пройти на офіційний сайт хостера і зареєструвати аккаунт. Введіть свої достовірні дані, оскільки вони в подальшому можуть знадобитися для відновлення пароля.
3
Щойно аккаунт буде зареєстрований, потрібно буде вибрати тариф хостингу. Це залежить від сайт а. Проаналізуйте, скільки вам знадобиться обсягу на віртуальному диску для зберігання файлів, не рахуючи стандартних файлів всього сайт а і шаблонів. Далі оплатіть заявку. Це здійснюється за допомогою будь-якої відомої вам інтернет валюти. Як правило, основна грошова валюта в інтернеті - це Webmoney і Яндекс гроші. Якщо у вас немає гаманця, то заведіть його.
4
Далі зайдіть на сайт , де реєстрували домен. Якщо у вас немає домену, зареєструйте його на офіційному сайт е 2domains.ru і впишіть туди DNS сервери, які були надані хостингом. Це потрібно для того, щоб дані про ваше сайт е оновилися, і він з'явився в інтернеті. На це піде приблизно від 24 до 72 годин. Після оновлення всіх даних ваш сайт буде доступний для користувачів.