Як зробити, щоб був фон у блозі.

Блоги в наш час повністю замінили людям особисті щоденники в зошитах. Ми писали їх в школі, давали читати кращим друзям, а зараз, перечитуючи, посміхаємося своїм емоціям і переживанням. Зараз всі переживання, настрої та враження виставляються на огляд громадськості. Блоги стали дуже популярні, люди спілкуються, викладають там свою творчість, фотографії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
  • - базові навички html-верстки
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть на сторіночку bgpatterns.com, щоб зробити фон для блогу. На сайті можна вибрати фон із запропонованих варіантів. Виберіть вкладку Color, активуйте режим Background Color Change. У правому верхньому куті виберіть колірну зону, або призначте необхідний колір за допомогою шестизначного цифрового коду. Відкрийте вкладку Canvas і виберіть потрібний градієнт (підкладку) для нового фон а. Після цього виберіть вкладку Image і виберіть потрібне зображення. На вкладці Rotate по необхідності поверніть картинку по осі. Далі натисніть на команду Download image, яка знаходиться праворуч, після цього збережіть отриманий фон на свій комп'ютер.
2
Визначте, як ви створювали свій блог. Якщо був використаний шаблон, і він збережений на вашому комп'ютері, запустіть програму FileZilla, з її допомогою зайдіть в cPanel, перейдіть до шаблону блогу, видаліть старий фон , якщо він у вас був і поставте новий бекграунд.
3
Перейдіть на сторіночку blogger.com, якщо ваш блог був створений там. Щоб створити фон блога, завантажте створену раніше або іншу, знайдену вами картинку, збережіть її на сайт radikal.ru. Перейдіть до налаштувань блогу. Зайдіть у вкладку Макет, далі змінити HTML. Знайдіть місце в коді, де є опис тега body {.....} і скопіюйте тода посилання на своє зображення, за допомогою котрого ви хочете зробити фон в поле background. У вас вийде приблизно такий код: body {margin: 0; padding: 0; font-size: small; text-align: center; color: $ textColor; line-height: 1.3em; background: # FFF3DB url ("http://s54.radikal.ru/i144/0808/b7/0c8cdf28253f.jpg") repeat;}
4
Перейдіть на сайт wordpress, зайдіть в свій блог, якщо ви створювали його там, і, щоб поставити бекграунд, перейдіть в меню настройки і виберіть там команду меню "Custom Background". Виберіть заздалегідь знайдену картинку, яку хочете використовувати як фон а, зі свого комп'ютера. Далі виберіть опцію "Tile the background", яка розтягне фон на весь сайт.