Як отримати посвідку на проживання в Австрії.

Австрія є для багатьох іноземних громадян привабливою країною для проживання, навчання і роботи. Однак щоб іноземцю, який не є громадянином Євросоюзу мати таку можливість, необхідно отримати право на проживання, або вид на проживання, в Австрії .
Інструкція
1
Найпоширенішим способом є отримання вид а на проживання (ВНЖ) для «ключовий робочої сили» (Schl? Sselkraft). Так в Австрії прийнято називати власників власного бізнесу, а також працюють за наймом іноземців. Для отримання іноземцем ВНЖ в Австрії , необхідно потрапити в розряд цієї «ключовий робочої сили».
2
В Австрії видача вид а на проживання регламентується встановленими квотами. На кожну федеральну землю Австрії кількість квот щорічно визначається особливим указом федерального уряду. Крім того, квоти визначають яка кількість одержали вид на проживання буде трудитися за наймом, і скільки заявників зможе здійснювати підприємницьку діяльність.
3
До претендентів отримання вид а на проживання в якості «ключовий робочої сили» висувають такі вимоги: - наявність освіти, затребуваного в країні, а також досвіду роботи і необхідної кваліфікації; - щомісячний дохід без вирахування податків має становити суму, регламентовану федеральним Законом про соціальне страхування; - трудова діяльність претендента повинна представляти особливе значення для регіону; - наявність медичної страховки, що діє на території Австрії і покриває всі ризики; - наявність житла у власності або договір про довгострокову оренду.
4
Для підприємців, які володіють власним бізнесом в Австрії , щорічно виділяється кілька тисяч квот. Крім основних вимог до підприємців, які не відрізняються від вимог до працівників за наймом, влада вимагає від заявників докази рентабельності та корисності бізнесу для економіки і суспільства країни.
5
Крім того, є ще одна можливість отримати вид на проживання в розвиненій європейській країні. Цей спосіб підійде тим іноземним громадянам, які здатні довести свою фінансову незалежність. Зазвичай достатньо уявити імміграційним службам виписки з банківського рахунку, на якому повинно бути не менше € 400 000 на заявника і кожного з членів його сім'ї.
Стати громадянином однієї з найбагатших країн світу з низьким рівнем інфляції економіки, з помірним кліматом, красивими гірськими пейзажами і найчистішими озерами - Австрії - завдання майже нездійсненне. Частка мігрантів, що проживають в парламентській республіці, щодо інших європейських держав, дуже мала.
Незважаючи на те що майже 90% населення корінні жителі, ілюзорні можливості отримати посвідку на проживання і згодом претендувати на громадянство все ж є у постійно проживають в країні протягом 10 років. А у деяких категорій людей є можливість прискореного отримання громадянства.

Олігархи

Австрія привечает в рядах своїх громадян людей з високою фінансовою спроможністю, що живуть на доходи з депозитів та інвестицій, розміщених необов'язково на території країни. Великі інвестори, які вклали в економіку федеративної держави 8 мільйонів євро або меценати, які пожертвували 2 мільйони євро на австрійський благодійний фонд, можуть за один рік отримати громадянство.

Професіонали зі світовою популярністю

Безперечно, такі люди піднімають престиж держави. Видатні вчені, діячі мистецтва, бізнесмени, спортсмени без праці отримують посвідку на проживання, який продовжується щорічно. Вже через 6 років проживання в країні, вони можуть стати повноправними громадянами.

Народжені на території Австрії

Діти, що з'явилися в іноземців на території Австрії, через 4-6 років після постійного проживання у федеративній державі центральної Європи мають право на оформлення гражданства.По праву крові до настання повноліття діти громадян Австрії, незалежно від місця народження та проживання, мають право на громадянство.

Набувши в шлюб з громадянином Австрії

Якщо ви вступили в шлюб з громадянином цієї країни, то можете претендувати на отримання громадянства. Але це буде не так швидко. При цьому в країні необхідно проживати не менше 3-4 років, з них - 1-2 роки перебувати у шлюбі.

Плюси при отриманні дозволу на проживання

До плюсів при розгляді права на проживання можна віднести: - наявність в власності нерухомості в Австрії; - отримання тут загальної та середньої освіти; - сімейні связі.Стандартний ценз осілості в Австрії досить великий - 10 років після отримання посвідки на проживання, який потрібно кожен рік продовжувати. При цьому якщо обставини, за якими спочатку дали дозвіл на проживання, змінилися в гіршу сторону, його, швидше за все, не продовжать. Через десятиліття можна оформити безстроковий вид на проживання і подати заявку на громадянство. Зате після закінчення 30 років перебування в країні автоматично стаєш її громадянином без будь-яких условій.Важно довести реєстрацією факт основного місця проживання в країні, для цього необхідно щорічно перебувати в Австрії не менше полугода.Следует відзначити такий плюс громадянства Австрії, істотний для деяких категорій осіб, як відсутність екстрадиції своїх громадян за запитом іноземних правоохоронних структур.