Як розвинути розмову. Як перейти з розмови.

Іноді потрапляєш в ситуацію, коли хочеться поговорити, але не знаєш про що. Є люди, які завжди вміють підібрати потрібні слова. Однак цей навик дуже рідко виявляється вродженим, найчастіше його необхідно в собі розвинути. Є кілька найбільш дієвих способів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете почати розмову з дівчиною, яка вам симпатична, найпростіше почати з якого-небудь шаблону. Є багато посібників по так званому пікапу (вміння заводити стосунки з дівчиною), де пропонуються різні фрази, з яких можна почати спілкування. В основному, це анекдоти, афоризми великих філософів і письменників. Вони дають можливість не тільки початися розмову у, але й надають вам хоробрості. Наприклад, шаблон «Елвіс» починається з того, що молода людина підходить до дівчини, обов'язково посміхаючись, і каже: «Привіт, а ти знаєш, що Елвіс Преслі фарбував волосся?». Витримується пауза, і хлопець продовжує: «Насправді він був блондином».
2
Нехитрі загальні фрази діють підбадьорливо як на дівчат, так і на молодих людей, і розмову розвивається сам собою. Надалі постарайтеся підтримувати лінію бесіди, яка імпонує дівчині, знаходити в пам'яті всі знання по даній темі і намагатися, щоб розмову не зайшов у глухий кут.
3
Коли дівчина знайомиться з хлопцем, часто особливо нічого робити не потрібно. Це, звичайно, прерогатива чоловіка - розвивати розмову . Але буває так, що молода людина настільки захопився жіночою красою, що розгубився і не може взяти ініціативу у свої руки. Тоді доводиться діяти самій.
4
Спочатку - проявіть цікавість. Чоловіки часто стверджують, що не люблять це жіноче якість, насправді ж, в їх очах ви стаєте миліше і жіночні, головне - не надто заглиблюватися відразу в особисті моменти. Довідавшись якнайбільше про його захоплення, ви отримаєте можливість розвинути розмову практично до безкінечності.
5
Перейшовши від одностороннього розмову а, коли ви тільки слухали і задавали питання, до обговорення інтересів, постарайтеся не висловлювати однозначних думок. Ви ще не дуже добре знаєте людину, а категоричне «мені це не подобається» може його відштовхнути. Адже можливо, це єдине, чим суттєво різняться ваші погляди.
6
При будь-якому варіанті спілкування намагайтеся дотримуватися таких правил. Не обговорюйте делікатні або спірні питання, поки хоча б віддалено не встановите думку іншої людини. Адже ви можете серйозно зачепити його, якщо він, наприклад, віруючий, а ви - атеїст (ка). Проявляйте щирий інтерес, це завжди спонукає співрозмовника говорити. Невимушена бесіда про нічого не значущих речах (але, бажано, не настільки банальних, як погода) - кращий спосіб завести знайомство.