Як змінити реєстрацію в пошті.

Електронний поштовий ящик - зручний інтерфейс для обміну повідомленнями та піьмамі ділового та особистого характеру. Щоб налаштувати поштову скриньку під свої потреби, показати свої дані як візитну картку своєї фірми, змініть параметри реєстрації.
Інструкція
1
Створюючи електронну поштову скриньку, в поле реєстрації ви вводили особисті дані, які хотіли відкрити своїм співрозмовникам. Як правило, користувачі намагаються підтримувати актуальність зазначеної інформації, тому якщо ви змінили прізвище, переїхали в інше місто або влаштувалися на нову роботу, змініть параметри реєстрації в системі.
2
Авторизируйтесь на своїй електронній пошті . На верхній панелі інструментів ящика знайдіть вкладку «Настройки». Іноді настройки приховані, так як ці параметри запитуються досить рідко. Подивитися додаткові функції при роботі з поштою можна натиснувши на кнопку «Ще», що знаходиться на верхній панелі інструментів.
3
"Налаштування" поштової скриньки включають в себе безліч складових. Якщо ви хочете змінити особисті дані, введені під час реєстрації, виберіть меню "Анкетні дані". Направивши курсор в поле з інформацією, видаліть старі дані і впишіть нові. Зверніть увагу, що поля, відмічені «зірочкою», обов'язкові для заповнення. Якщо ви хочете, щоб ці дані були видні іншим користувачам системи електронної пошти, поставте галочку у відповідному віконці. Якщо ви хочете приховати особисту інформацію, навпаки, приберіть галочку у вікні «Відображати ці дані в моїй анкеті». Тепер користувачі, зареєстровані в системі електронної пошті зможуть знайти ваш e-mail адресу по ваших особистих даних.
4
Якщо ви користувач системи «Мій світ» на електронному сервісі Mail.ru, ви можете змінити параметри «Мого світу» і «Mail агента» в цьому ж вікні налаштувань анкетних даних.
5
Для підтвердження своїх дій і безпеки ваших особистих даних, внизу вікна налаштувань введіть поточний пароль до поштової скриньки. Після цього натисніть «Зберегти зміни» і «ОК». Коли ви зайдете на свою електронну пошту в наступний раз, ви побачите нові анкетні дані.
Коли користувач заводить електронну пошту на якомусь поштовому сервісі, у нього запитуються певні дані. Якщо ви вказали невірну інформацію при реєстрації, дані в пошті можна змінити.
Інструкція
1
Якщо ви є власником електронної пошти в системі Яндекс.Почта, запустіть браузер звичним для себе способом і увійдіть в свою поштову скриньку, ввівши потрібні логін і пароль. Натисніть на кнопку-посилання "Налаштування", розташовану в правій верхній частині вікна, вона знаходиться відразу під адресою вашої електронної пошти.
2
Інший варіант: натисніть на кнопку-посилання «Налаштувати», розташовану під списком наявних у пошті папок. Коли перейдете на нову сторінку, підніміться на рівень вище, натиснувши на напис «Налаштування» у верхній частині вікна.
3
На сторінці, виберіть розділ «Інформація про відправника», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Внесіть потрібні зміни в наявні поля (ім'я, підпис в кінці листа, портрет і так далі). Натисніть на кнопку «Зберегти зміни», що знаходиться в нижній частині вікна.
4
Якщо вам необхідно змінити пароль або підтвердити новий номер телефону, на який будуть приходити повідомлення від системи Яндекс, виберіть у вікні «Налаштування» розділ «Безпека». Виберіть потрібну вам категорію для редагування і дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані.
5
Щоб внести зміни в дані на поштовому сервісі Mail, увійдіть в свою поштову скриньку, ввівши потрібні ім'я і пароль. Опустіться за допомогою коліщатка миші або смуги прокрутки в самий низ сторінки і натисніть на кнопку-посилання «Настройки».
6
Виберіть на сторінці, розділ, дані в якому хочете відредагувати: «Мої телефони», «Анкетні дані», «Пароль». Після того, як дані будуть змінені, не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».
7
На сервісі Yahoo після входу в свій поштовий ящик натисніть на кнопку зі стрілкою в лівому верхньому кутку вікна, розташовану трохи правіше привітання («Привіт, [ім'я користувача]»). У випадаючому меню виберіть пункт «Профіль». При вході в профіль ще раз підтвердіть свої права паролем і виберіть розділ, який хочете відредагувати, введіть дані. Збережіть внесені зміни.