Як вибілювати зубні протези. Як відбілити зубні протези в домашніх умовах.

Сучасна медицина пропонує величезну кількість зубних протезів, які не відрізняються від справжніх зубів за кольором і формою. Літнім людям, які використовують зубні протези, знайома ситуація з потемнінням верхнього шару протеза. Щоб його відбілити, буде потрібно спеціальний засіб.
Вам знадобиться
  • Таблетки для очищення зубних протезів.
Інструкція
1
Це засіб - таблетки Dental White фармацевтичної компанії «Корега», виробник - «ГлаксоСмітКляйн». Спеціальні таблетки призначені для очищення та відбілювання зубних протезів, продаються в пачці з 5 блістерів. У кожному блістері - 6 таблеток. Одна упаковка коштує від 150 до 250 рублів залежно від аптеки і регіона.Способ застосування таких таблеток простий: покладіть одну таблетку Dental White в склянку з теплою водою, і якнайшвидше опустіть у склянку знімний протез. Дайте постояти зубного протезу 10-15 хвилин, якщо ви відбілює протез днем, або залиште на ніч, якщо робите це вечером.Перед тим, як вставити протез в ротову порожнину, не забудьте його прополоскати.
2
Крім Dental White від «Корега», існують і інші аналогічні таблетки для очищення та відбілювання зубних протезів. Хорошим засобом є Lacalut Dent. Упаковки Лакалут можуть містити в собі 16 таблеток (маленька упаковка) і 32 таблетки (велика упаковка). Велика упаковка коштує приблизно 250-300 рублей.Шіпучая таблетка мнгновенно розчиняється у воді і забарвлює її в блакитний колір. У цей час очищаючі речовини ефективно розчиняють наліт і органічні залишки. Окислюють компоненти Lacalut Dent діють дезинфицирующе. Блакитне забарвлення води зникає і протез стає чістим.Чтоби застосувати таблетку Лакалут Дент, опустіть її одночасно разом з протезом в склянку з теплою водою. Через 10 хвилин зубний протез стане абсолютно чистим. Також не забудьте перед установкою протеза промити його в стічній воді.
3
Як таблетки Dental White від Корега, так і Dent від Лакалут мають не тільки відбілюючий, але і дезінфікуючий еффект.Но якщо під рукою немає вибілюючої таблетки, можна скористатися народним методом - замочити зубний протез в оцті приблизно на 2 години. Не використовуйте цей метод часто, так як він може знизити міцність протеза.