Як написати автобіаграфію. соціальне становище в автобіографії.

З необхідністю написання автобіографії ви можете зіткнутися, влаштовуючись на нове місце роботи. Також її вимагають надати у військкоматі або в деяких навчальних закладах. В автобіографії вам потрібно послідовно описати важливі етапи в житті, а також повідомити відомості про свою сім'ю.
Інструкція
1
Будь-яку автобіографії починають писати з повідомлення анкетних даних: прізвища, імені, по батькові, дати і місця народження.
2
Далі потрібно зазначити, де і як пройшло ваше дитинство (місто, навчальний заклад, успішність у школі чи захопленість якихось справах і т.д.). Якщо ви закінчили спеціалізований навчальний заклад, наприклад, з поглибленим вивченням іноземних мов або з естетичним напрямком, також вкажіть це.
3
У тому випадку, якщо ви займалися в спортивній школі і маєте якесь звання, спортивний розряд (кандидат у майстри спорту, наявність юнацького розряду і т.д.), напишіть про це в автобіографії.
4
Повідомте інформацію про вашу сім'ю: батьки (освіта, соціальний стан, вік), ваше сімейне становище (заміжня, розлучена, наявність дітей і т.д.). Обов'язково варто вказати, якщо ваша сім'я неповна або багатодітна.
5
Якщо ви після закінчення школи поступили у вищий навчальний заклад або в технікум, напишіть його назву, а також ту спеціалізацію, яку ви отримали.
6
У разі участі в різних конференціях, конкурсах, читаннях, круглих столах і високих досягнутих результатах, не забудьте відобразити це в автобіографії.
7
Важливим доповненням до загальної картини про ваші досягнення може бути служба в армії, закінчення будь-яких курсів (кулінарних, комп'ютерних) або навчання в школі водіння (наявність прав, категорія).
8
Перерахуйте назви підприємств, організацій або фірм, де ви працювали. Не забудьте повідомити про займану посаду і професійному зростанні. Вкажіть, якими вміннями та навичками ви володієте досконало, наприклад, знання новітніх комп'ютерних технологій і т.д.
9
Напишіть про те, чим ви захоплені у вільний від роботи час (вишивкою, плаванням, танцями, спортом).