Як випрямити волосся після хімічної завивки.

На жаль, відвідування перукарні або салону краси не завжди приносить задоволення та гарний настрій. Зробили нову зачіску - і тільки після цього розумієте, що це не зовсім те, чого ви хотіли, і «носити» це на голові неможливо! Звичайно, відрізані волосся вже не повернути, але з не сподобалася «хімією» поборотися ще можливо.
Інструкція
1
Найшвидший, але, на жаль, недовговічний спосіб випрямлення волосся після того, як ви зробили хімічну завивку - використання електричного прасування. Праску вибирайте краще з керамічними, а не металевими пластинами, щоб волосся псувалися менше. Спочатку добре висушіть голову. Потім нанесіть на ваші волосся яке-небудь термозахисної засіб - молочко, сироватку або лосьйон. А далі беріть волосся невеликими прядками і пропускайте їх під гарячим пресом інструменту, тільки намагайтеся його на одному місці довго не затримувати. Скористайтеся цим методом не частіше разу на тиждень, інакше взагалі позбудетеся своєї природної краси.
2
Інший спосіб випрямлення за допомогою прасування - вимити волосся нейтральним шампунем, висушити і збризнути їх спреєм для вирівнювання. Після цього «пройдіться» по волоссю праскою.
3
Спробуйте також випрямити волосся після миття за допомогою дуже сильного кондиціонера і воску для розпрямлення волосся.
4
Якщо завивка легка, ви можете спробувати «витягнути» волосся за допомогою фена і круглої гребінця (краще, якщо в ній додані натуральні щетинки). Для посилення ефекту використовуйте гель, пінку, загалом, будь-який засіб для випрямлення волосся. Починайте процедуру, поки волосся вологі. На жаль, якщо погода волога, волосся можуть повернутися до первісного, завіт, станом. Але спробувати можна.
5
Якщо це не виходить зробити в домашніх умовах, знову йдіть в салон краси: у фахівців є спеціальні, хімічні, засоби для випрямлення. У цьому випадку ваші волосся максимально випрямляються, а потім добре змочуються розчином для завивки . Але пам'ятайте, що якщо ваші волосся пофарбовані який-небудь натуральної фарбою (хною або басмою), вам не варто витрачати гроші на хімічне випрямлення - розчин все одно не зможе проникнути всередину волоса.После того, як ви випряміть волосся, необхідно їх лікувати, оскільки вони вже сильно пошкоджені. Змащуйте їх частіше реп'яховою маслом, різними відновними масками, що не пов'язуйте і не затискайте їх, намагайтеся не користуватися феном і не розчісуйте мокрими.
Хімічна завивка дозволяє волоссю тримати прекрасну форму досить тривалий час. Її недолік полягає в шкоді, який вона завдає волоссю. Однак іноді все-таки виникає бажання позбутися її і знову отримати пряме волосся.
Вам знадобиться
  • Утюжок-випрямляч для волосся, фен, фіксуючі засоби для волосся, гроші на відвідування салону краси.
Інструкція
1
Використовуйте хімічний спосіб розпрямлення волосся. Ця процедура проходить в салоні. Спочатку на пасма майстер наносить спеціальний склад, а потім починає щіткою випрямляти їх, фіксуючи при цьому їх гелем або лаком по всій довжині. Недоліком цього способу є шкоду, яку він завдає волоссю. Тому жінкам зі слабкими або січеться волоссям застосовувати його не рекомендується.
2
Використовуйте БІО-випрямлення волосся. Цей спосіб також може зробити професійний майстер. На сьогоднішній день він є найбільш щадним для волосся методом випрямлення, тому що не містить аміаку і тиогликолевой кислоти, забезпечуючи при цьому довгострокове випрямлення. Але й застосовують його далеко не скрізь, а ціна його досить висока.
3
Використовуйте термічний спосіб. Перевага даного методу полягає в тому, що його можна застосовувати як в салоні, так і в домашніх умовах. У порівнянні з хімічним, цей спосіб також більш щадний. Для цього використовується спеціальний праску-випрямляч для волосся, який за допомогою високої температури допомагає домогтися бажаного ефекту. Краще всього вибрати апарат з керамічною поверхнею, так як він приносить менше шкоди для волосся. Візьміть праскою невелику пасмо і проведіть приладом по всій довжині волосся, починаючи від кінчиків. Не залишайте праску надовго на одному місці, інакше ви можете спалити волосся. Після того, як процедура буде закінчена, закріпіть результат спеціальними засобами, наприклад воском, лаком, мусом або гелем. Недолік даного методу полягає в тому, що після кожного миття голови цей метод доведеться повторювати.
4
Використовуйте фен для випрямлення волосся. Для більш тривалого ефекту застосовуйте бальзам, крем або засоби для укладання. Нанесіть обраний засіб по всій довжині волосся. Тепер можна підсушити їх феном, злегка натягуючи прядки. Даний метод також не можна назвати довгостроковим, його доведеться повторювати після кожного миття голови.