Як зняти квартиру в Одесі.

Одеса - місто галасливий і великий. Щоб знайти гарне і недороге житло, вам доведеться неабияк потрудитися, якщо вирішите обходитися своїми силами. Все залежить від того, коли ви вирішите поїхати в Одесу. У сезон відпочинку (з червня по вересень) житло в місті стає максимально дорогим. У цей період одесити здають велику кількість власних квартир. Деякі вважають за краще пропонувати своє житло самі, інші ж діють через агентства оренди.
Інструкція
1
Позначте географію пошуку. Залежно від мети поїздки слід вибирати район у місті. Якщо це робочий візит, який припадає не на сезон відпусток, то краще зняти житло в центрі. Вартість квартир і будинків на узбережжі досить висока. Попередньо дізнайтеся через знайомих або Інтернет інформацію про те районі, де ви хочете зняти квартиру . У мережі є навіть карти, на яких позначені вулиці і номера будинків, і ви легко зможете орієнтуватися на місцевості по приїзду.
2
Вирішіть, що для вас важливо - дорогі апартаменти або скромна квартира з усіма необхідними зручностями. Приходячи в квартиру , не соромтеся оглянути все всередині, перевірте роботу побутової техніки. Якщо виявите якісь неполадки, відразу дайте знати господареві. Хороший стан квартири дає можливість господареві здавати її дорожче, ніж квартиру без ремонту і гарячої води. Наявність в квартирі кондиціонерів істотно підвищує вартість квартири. Санвузли повинні бути відремонтованими і чистими.
3
Ніколи не знімайте житло, якщо там присутні чужі речі. Можливо, в квартирі вже хтось проживає або зняв на короткий час. Буде правильно, якщо ви з господарем складете договір оренди і завірите його нотаріально.
4
Не ризикуйте знімати житло, як кажуть, з рук: на вулиці, вокзалі чи пляжі. Розхвалене власником житло може виявитися зовсім не таким, та й ціна не буде відповідати пропонованим. Обіцяні п'ять хвилин до моря виллються в півгодинне рандеву під палючим сонцем Одеси. На ціну квартири в місті впливає багато факторів: близькість моря (якщо ви приїхали відпочивати), наявність магазинів, ринку, місць для відпочинку і прогулянок, близькість транспортної розв'язки. Також варто звернути увагу, що квартири дешевше будуть в п'ятиповерхових будинках і будинках старого планування, вони зазвичай без ліфта і сміттєпроводу.
5
Вимагайте надати вам всі дублікати ключів квартири, адже ви не будете при виході на вулицю брати з собою всі цінні речі та документи. Обговоріть, що відвідування квартири без вашої присутності неможливо. Дотримуючись цих нехитрих правил, існує висока ймовірність того, що ви знайдете саме таку квартиру в Одесі, яку шукали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mPpy0r6chkY
Зверніть увагу
Агентство оренди на відміну від приватників запропонують до розгляду багато варіантів квартир під ключ, з наявністю фотографій і докладних описів.
Корисна порада
Перегляньте заздалегідь карту Одеси і визначитеся з районом пошуку.