Як вставити мережеву карту.

Для створення мініатюрної домашньої локальної мережі, в якій кілька комп'ютерів будуть отримувати одночасно доступ до Інтернету, потрібна наявність деяких навичок і додаткових пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережева карта;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Для початку створіть найпростішу мережу, що складається з двох комп'ютерів або ноутбуків. Виберіть стаціонарний ПК або ноутбук, який буде підключений до інтернету безпосередньо. Рекомендують використовувати стаціонарний комп'ютер, тому що до нього можна підключити вбудовану мережеву карту .
2
Придбайте додатковий мережевий адаптер. Зніміть кришку з системного блоку. Знайдіть на материнській платі порт PCI. Встановіть у нього нову мережеву карту . Увімкніть комп'ютер.
3
Встановіть необхідні драйвери, якщо даний процес не виконався автоматично. З'єднайте цей мережевий адаптер з аналогічним пристроєм у другому комп'ютері, використовуючи мережевий кабель.
4
До першої мережевої карти підключіть кабель з'єднання з інтернетом. Увімкніть перший комп'ютер. Налаштуйте підключення до інтернету, якщо ця операція ще не виконана.
5
Відкрийте настройки другого мережевого адаптера. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Виберіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, наприклад 51.51.51.1.
6
Увімкніть інший комп'ютер. Відкрийте настройки протоколу TCP/IP мережевої карти, з'єднаної з першим ПК. Враховуючи значення IP-адреси першого комп'ютера, задайте наступні параметри для певних пунктів даного меню: - IP-адреса 51.51.51.2- Маска підмережі 255.0.0.0- Основний шлюз 51.51.51.1- Бажаний сервер DSN 51.51.51.1.
7
Налаштування другого комп'ютера на цьому завершена. Перейдіть до першого ПК. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Перейдіть у вкладку «Доступ». Дозвольте загальний доступ до цього підключенню для комп'ютерів локальної мережі, утвореної вашими ПК. Збережіть налаштування. Перепідключити до інтернету.
Зверніть увагу
При налаштуванні мережі в операційних системах Windows Vista і Seven, використовуйте протокол TCP/IPv4.