Як дізнатися, Яка зачіска вам йде. Як дізнатися зачіску яка мені підходить.

Для того, щоб визначиться з правильним вибором зачіски, слід врахувати безліч параметрів. Це і соціальний статус, і форма обличчя, зріст і вагу, і густота волосся, і, звичайно, вік. Дуже складно самій впоратися з таким питанням і краще прислухатися до порад досвідчених стилістів.
Інструкція
1
Для круглого обличчя підійдуть короткі зачіски, наприклад, стрижка нижче підборіддя з прямою чубчиком. А ось для овального обличчя підійде будь укладка, головне, щоб більший обсяг перебував на потилиці. Для довгастого типу особи необхідно створити об'єм з боків, а «рвані» краї волосся або драбинка додадуть вашому образу м'якість. Оптимальне рішення для квадратного особи - це кучерики і локони. Буде краще, якщо об'ємність зачіски буде над головою. При трикутному типі - обсяг в області скронь, а в районі щелепи - порожньо.
2
Пасма волосся на щоках і чубчик візуально збільшать очі. Високий лоб можна замаскувати чубчиком. Об'ємні зачіски або хвилясте волосся згладять вид великого рота чи носа. Маючи коротку шию, робіть тільки короткі стрижки. Дефекти вушних раковин прикрийте хвилястими локонами.
3
Пишна зачіска , як би ви не старалися, не вийде з рідкісних волосся. Оптимальний варіант - рівний нижній край стрижки, так волосся буде здаватися гущі. Якщо волосся густе, вибирайте зачіски з прямими розпущеним волоссям. Якщо все ж ви вирішили їх прибрати, тоді не робіть тугий вузол. Для кучерявого волосся підійдуть стрижки з різними рівнями. І ні в якому разі не робіть коротких стрижок.
4
Молодим дівчатам зі стрункою фігурою підійде будь-яка стрижка. Потрібно тільки опрацювати ті недоліки, які є на обличчі, і замаскувати їх невеликими штрихами із зачіски. Взагалі молодість - час для експериментів. Не бійтеся шукати себе в новому образі. Робіть стрижки, фарбуйте волосся або робіть кучерики.
5
А от жінкам середнього віку слід враховувати не тільки зовнішні параметри (зріст, вага і т.д), але і своє соціальне становище. Якщо статус вашої професії вимагає наявність дрес-коду, тоді розпущене волосся не повинні навіть розглядатися. Краще зробити красиву укладання або ж підібрати стрижку, яка не буде забирати багато часу на укладання.
6
Дами пенсійного віку віддають перевагу стригтися коротко, вважаючи, що довгі волосся не фарбують їх. Це помилкова думка. Якщо волосся доглянуті і густі, вони будуть виглядати ефектно на будь-якій жінці. Тим більше, на даний момент існує безліч щадних фарб для волосся, що дають можливість зафарбувати будь-яку сивину. Сміливо робіть стрижки середньої довжини, і в дзеркалі ви побачите жінку, помолодевшую на 20 років.