Як в'язати гачком серветки.

Уміння в'язати гачком дає можливість створювати дивовижні за красою речі. Серветки з в'язаних кілець стануть справжньою окрасою столу.
Вам знадобиться
  • Гачок №3
  • Вага кордової волосіні - 100гр
Інструкція
1
Серветка складатиметься з маленького і великого кола кілець, з'єднаних смужками з піко і стовпчиками без накиду.
2
Для центру зв'яжіть ланцюжок з 18 повітряних петель, зімкніть їх у коло напівстовпчиками і обв'яжіть 26-ю стовпчиками без накиду.
3
Продовжіть в'язання смужкою з 4 піко і стовпчиків без накиду. Кожне піко складається з ланцюжка в 5 повітряних петель і стовпчика без накиду, закріпляючого піко в 1-ой петлі. Не знімаючи робочу петлю з вказівного пальця, зробіть навколо нього 6 обкрутив цієї ниткою і напівстовпчик від початку 7 обкрутив. Утворені кільце зніміть з пальця і обв'яжіть 30 стовпчиками без накиду.
4
Зв'яжіть другу смужку з піко і стовпчиків без накиду, проколюючи ними стовпчики без накиду паралельної смужки для скріплення.
5
Пропустіть 1 петлю ланцюжка центрального кола і прикріпіть смужку стовпчиком без накиду ко 2-ий петлі.
6
При зобов'язування другого і наступних кілець, кожним сьомим стовпчиком без накиду прикріплювати до зв'язаність раніше кільцю. Для цього трохи витягніть петлю 7 стовпчика без накиду робочого кільця, скиньте її з гачка, проколіть таку за рахунком петлю попереднього кільця і протягніть через неї скинуту петлю. Продовжіть обв'язування робочого кільця.
7
У малому колі має вийде 13 кілець і 13 смуг з піко і стовпчиків без накиду.
8
В'язання великого круга.Закрепіте робочу нитку на 14 петлі одного з кілець малого кола. Зв'яжіть так само як в малому колі 26 кілець і смуг з 5 піко і стовпчиків без накиду. До малому колу кріпите їх на 17 стовпчику без накиду. 13 з 16 смуг піко скріпіть з паралельними піко по 3 верхнім стовпчиках без накиду.
9
Кінці закладіть гачком на виворітного стороні.