Як зберігати рослинне масло.

Природа створила все необхідне для людини: його харчування, підтримання здоров'я і краси. Різноманіття рослинних масел відповідає практично всім потребам людини. Однак як правильно зберігати масло , щоб воно не зіпсувалося і зберегло свої корисні властивості?
Інструкція
1
Рослинна масло зберігається досить довго завдяки оригінальній упаковці: в стерилізованої тарі з щільно закупореній кришкою воно збереже свої властивості протягом 1,5 - 2 років. При цьому масло краще зберігати в темному прохолодному місці і бажано віддавати перевагу скляному посуді.
2
Соняшникова масло для приготування їжі витрачається досить швидко, особливо якщо ви звикли готувати на всю сім'ю. Тому можна не переживати через збереження продукту: зберігати відкриту пляшку олії в холодильнику можна близько місяця. Соняшникова масло може зберігатися і при кімнатній температурі від +5 до +20 градусів, однак поставте пляшку в темне місце: пряме попадання сонячних променів зіпсує продукт дуже швидко.
3
Скористайтеся народними рецептами при зберіганні масла. Купивши соняшникова масло в пластиковій упаковці, відразу перелийте його в скляну пляшку, бажано затемнену. Покладіть на дно пляшки кілька сирих квасолин і додайте до масла чайну ложку солі. Щільно закривайте тару кришкою після використання масла.
4
Оливкова масло любить тепло і тінь, тому ставити його в холодильник не бажано. Ідеальним місцем для зберігання оливкової олії буде кухонну шафу, що надійно захищає продукт від сонячних променів. Довго залишаючись на світлі, оливкова масло втрачає свої корисні властивості, тому не залишайте на столі декоративні пляшечки і соусниці з масло м.
5
Спробуйте перевірити якість оливкового масла. Невеликий обсяг масла помістіть в холодильник до замерзання. Тільки оливкова масло при температурі -7 починає крісталлізовиваться.
6
Менш популярним, але дуже корисним харчовим масло м є лляне. Вміщені в ньому вітаміни і жирні кислоти необхідні для вегетаріанців. На лляній олії не прийнято смажити їжу: при нагріванні воно стає шкідливим. Лляне масло призначене для заправки салатів і приготування холодних соусів. Зберігайте цей продукт в холодильнику!
Корисна порада
Ніколи не використовуйте рослинна олія для смаження повторно! Воно виділяє шкідливі речовини, що викликають розвиток ракових клітин.