Як закидати на PSP гри. Куди закидати гри на psp.

PSP (PlayStation Portable) - це портативна ігрова приставка компанії Sony. За замовчуванням завантажувати ігри на консоль можна за допомогою PlayStation Network через PlayStation 3 або купивши диск з грою. Але популярність приставці принесли custom-прошивки.
Інструкція
1
Custom-прошивки збираються гравцями. Вони дозволили запускати образ диска з грою прямо з карти пам'яті, що не може бути здійснено з консолі, що має офіційну прошівку.Чтоби встановити на PSP образи ігор у форматі ISO або CSO, на приставці повинна стояти кастомних прошивка GEN або M33, а не прошивка від виробника. Якщо ви хочете запускати на PSP нові ігри , бажано, щоб і прошивка була останньою версіі.Кастомние прошивки для PSP можна знайти на різних форумах і сайтах, присвячених приставці Sony, наприклад, тут: http://pspstrana .ru/proshivki_psp/proh_psp.Помніте при цьому, що перепрошивка на ОС стороннього розробника дорівнює втраті гарантійного терміну PlayStation Portable!
2
Коли ви прошили консоль, скачайте цікаву для вас гру в ISO або CSO форматі. Після цього за допомогою програми-архіватора WinRAR на комп'ютері розпакуйте файл образу ігри .Після цього потрібно скопіювати гру в папку Z:/ISO/, де "Z" - ім'я, присвоєне операційною системою Windows для карти пам'яті ( см. в папці «Мій комп'ютер»). Папка з ім'ям ISO повинна знаходитися в корені карти пам'яті. Якщо такий папки немає, не намагайтеся створити її вручну - потрібно відформатувати карту через меню PSP, при цьому всі файли, що знаходяться в пам'яті приставки, втечуть. Після форматування папка ISO з'явиться самостійно.
3
Тепер вам потрібно вставити в UMD-привід консолі будь-який диск з грою, підійде навіть demo-диск. Без наявності диска, не важливо якого, образ ігри не запуститься. Інакше, можна спробувати в меню "Recovery" включити опцію "Use NO-UMD". Вона знаходиться в розділі "Configuration". Тоді деякі образи ігор будуть запускатися, навіть якщо в UMD-приводі немає диска.
4
Зайдіть в меню «Гра», далі на карту пам'яті - "Memory Stick", і ви побачите вашу гру. Натисніть кнопку X на PSP, щоб почати грати.