Як кріпити Піноплекс.

Піноплекс - прекрасний теплоізоляційний матеріал нового покоління, він легкий, міцний і довговічний. Його не складно монтувати. Завдяки своїм відмінним характеристикам цей матеріал завжди затребуваний не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Крім цього він екологічно безпечний і чистий, має низьку теплопровідність і практично не вбирає вологу. Тому вирішивши утеплювати стіни цим матеріалом, ви зробите вірний вибір, залишається тільки дізнатися, як кріпити Піноплекс.
Вам знадобиться
  • листи пеноплекса, пароізоляційна плівка, пластикові дюбеля тарельчатого типу (80-100 мм) з розрахунку п'ять дюбелів на один лист пеноплекса, будівельний ніж для різання матеріалу, монтажна піна (для герметизації стиків), будівельний скотч, мідний купорос, перфоратор зі свердлами, молоток.
Інструкція
1
Перед тим почати утеплювати стіни, їх потрібно підготувати. В першу чергу видаліть старі шпалери, якщо такі є, потім обробіть поверхню антисептиком, наприклад, мідним купоросом, це дозволить позбутися від цвілі і грибка, якщо стіна була промерзла. Після цих заходів можна приступати безпосередньо до монтажу пеноплекса.
2
За допомогою скотча прикріпіть до поверхні стіни пароізоляційну плівку. Не забудьте, що пароізоляційна плівка пропускає повітря тільки в одну сторону, тому перед кріпленням уважно подивіться який бік ви зміцнюєте. Після цього можна монтувати Піноплекс, починайте роботу від підлоги з кута.
3
Кріпити матеріал зручніше вдвох. Утримуйте плиту, за допомогою перфоратора просвердлите 5 отворів по кутах і в центрі, глибину отворів слід робити враховуючи довжину дюбелів. Тепер кожен отвір слід трохи наповнити монтажною піною і забити дюбель. Таким же методом кріпляться інші плити пеноплекса.
4
Щоб шви між плитами були герметичні, заповніть їх монтажною піною. Утеплювати стіну слід повністю, навіть у опалювальних радіаторів. Тепер необхідно почекати час для того що б висохла монтажна піна, для цього достатньо доби. Всі надлишки, піни видаліть будівельним ножем і приступайте до обшивки стін гіпсокартоном або листами ДСП.