Як прибрати складки зі спини. Як прибрати складки на спині вправи.

Складки жиру на спині звертають на себе увагу небагатьох. Адже свою спину людина не бачить. А раз не бачить - значить і не переживає. Однак, надягаючи одяг з відкритою спиною і милуючись собою в дзеркалі, важко не помітити ці жирові «крильця». Виглядають вони, звичайно, жахливо, але їх наявність - не вирок, а заклик до дії.
Інструкція
1
ДіетаСядьте на дієту. Дієта для схуднення грунтується на одному принципі, що стверджує, що людина, що бажає скинути вагу, повинен споживати калорій менше, ніж витрачати. При цьому, харчування має бути сбалансірованним.Несбалансірованная або занадто низькокалорійна (деякі примудряються урізати свій раціон до 3-4 сотень кілокалорій на день при нормі 2-2,5 тисячі) загрожує тим, що обмін речовин сповільнитися, організм перейде на стан облоги, і ви буде повніти навіть від ковтка води.
2
УпражненіяФізіческая активність - неодмінний атрибут будь-якого скидання ваги. Вправи досить швидко розгладять будь складочки хоч на спині, хоч на інших частинах тіла. Спробуйте двічі на день виконувати такі вправи: - ставши на коліна, спираючись на руки і коліна, витягніть одночасно вперед праву руку і ліву ногу. Затримайтеся в позі кілька секунд, потім поверніться у вихідне положення, а потім витягніть вперед вже ліву руку і праву ногу. Це один повтор. Таких повторів необхідно зробити не менше 10; - ляжте на підлогу - на живіт. Руки вздовж тіла. На вдиху підніміть руки, ноги, відірвіть плечі і стегна від підлоги і затримайтеся в цьому положенні кілька секунд. Опустіться на підлогу і розслабтеся. Це ефективна вправа для спини потрібно повторити не менше 10 раз.В щоденні тренування обов'язково включайте аеробні навантаження (кардіо-тренування), добре спалюють жир. Не нехтуйте гантелями. Тільки з їх допомогою можна обрости хорошу форму верхньої частини тулуба і рук.
3
Образ жізніОбраз життя, який ви ведете, не може не відбиватися на вашій зовнішності. Недарма кажуть, що посіяв звичку, пожне долю. І ваші щоденні звички-ритуали привели вас до того, що ви зараз маєте. Ви прекрасно знаєте ті свої звички, які довели вас до стану, в якому ви перебуваєте. Складіть їх інвентарний список, і поступово замінюйте кожну з них на більш здорову. Причому, ключове слово тут «поступово» .Заменіте звичку вечеряти жирними і ситними стравами на, скажімо, вечірню прогулянку (до речі, в день людина повинна проходити не менше 10 000 кроків, що дорівнює приблизно 5 кілометрам). Спробуйте вирушати на прогулянку в момент, коли сім'я сідає за ситний і нездоровий вечерю. І користь і ніяких соблазнов.Пересмотріте свої улюблені проведення часу у вихідні. Замість поїдання цукерок біля телевізора вирушайте, наприклад, кататися на велосипеді або гуляти з дітьми. І так далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jUNt2pXr76Q