Як очистити рибу від кісток. Як дістати кісточки з риба.

Смачна страва з риби - привід зібратися приємною компанією ввечері. Однак багато господинь не наважуються робити рибу «цвяхом програми» тільки тому, що боятися неправильно очистити рибу від кісток, які можуть доставити не тільки дискомфорт присутнім , а й загрожувати їхньому здоров'ю. Якщо дотримуватися ряду правил з видалення кісток, то ви можете приготувати своє фірмове блюдо з риби.
Вам знадобиться
  • - риба;
  • - гострий ніж або ножиці;
  • - обробна дошка.
Інструкція
1
Перш за все, ви повинні помити рибу в прохолодною проточною воді. Далі попатраєте її та відчистите від луски і знову промийте. Можна протерти рибу паперовим рушником і вже приступати безпосередньо до видалення кісток, тобто оброблення філе.
2
Вам потрібно гострий ніж (або ножиці) і обробна дошка (бажано пластмасова). Видаляйте плавники риби і голову.
3
Далі укладіть рибу животом вниз і почніть тиснути на хребет (можна просто руками або скористатися Салкой або ж ручкою ножа). Надавлюйте акуратно, щоб краї риби розправилися. Така процедура допоможе легше видалити хребет.
4
Перевертайте вашу рибу шкірою вниз. Начиняючи з боку голови риби, необхідно підчепити ножем або пальцями хребет і обережно, піднімаючи його вгору, витягати у напрямку до хвоста, намагаючись робити це так, щоб з м'яса риби ви змогли дістати якомога більше дрібних кісточок.
5
Звичайно ж, всі дрібні кісточки видалити у нас ще не вийшло. Тому візьміть спеціальні маленькі щипці або пінцет і приступайте до витягування і видаленню залишилися кісток. Робити це треба теж досить акуратно, щоб не сильно «розпатрати» само філе риби і залишити йому гарний апетитний вигляд. Ось філе і готово до подальшого приготування!
Зверніть увагу
Якщо ви хочете упевнитися, чи дійсно ви видалили всі кістки з м'яса, то достатньо скористатися виделкою.
Корисна порада
1. Якщо ж в рибі міститься не дуже багато кісток, то, покладіть її на бік і ножем відокремте філе від хребта. Потім просто витягніть хребет з другої половини риби і при необхідності видаліть залишилися дрібні кісточки. 2. Ви також можете попередньо видалити голову і нутрощі риби і покласти її в каструлю з киплячою водою. Через кілька хвилин вийміть її. Тепер ви можете відокремити м'ясо від риби в лічені хвилини. Але, як ви розумієте, видаляти кістки таким способом можна в тому випадку, якщо вам дійсно потрібно варена риба для приготування вашого кулінарного шедевра.