Як підвищити знижену температуру тіла.

Нормальною температурою тіла у людини прийнято вважати від 36 до 37 градусів. Але вона може як підвищуватися, так і знижуватися. У кожному разі, організм переносить таку зміну на пару градусів дуже болісно. У разі пониження температури виникає нездужання, слабкість і брак кисню, тому потрібно обов'язково піднімати її до нормального рівня.
Інструкція
1
Перш ніж підвищити температуру всередині, потрібно зробити те ж саме зовні. Для цього слід лягти в тепле ліжко, загорнувшись кількома ковдрами. Тепло в організм приходить, перш за все, через ноги, тому можна обкласти їх грілкою або пляшками з теплою водою, тим самим утеплюючи їх.
2
Також дуже ефективні ножні ванни. Для забезпечення кращого результату можна додати у воду звіробій і евкаліпт у вигляді ароматичного масла.
3
Випийте гарячий чай з медом або малиновим варенням або настоянку звіробою. Для приготування такого відвару залийте 1 склянкою окропу 1 столову ложку трави звіробою. Таким способом можна дуже швидко підвищити знижену температуру.
4
Під час зниженої температури тіла наш організм дуже ослаблений, тому не варто приймати будь-які препарати, що підвищують її. Такий спосіб може ще більше послабити імунітет.
5
Існують також способи, які підвищують температуру всього на кілька годин. Для цього необхідно з'їсти грифель від простого олівця.
6
Також можна натирати пахви чорним перцем або сіллю.
7
Якщо у вас вистачає сил і є можливість для заняття спортом, то дуже добре допоможуть підвищити температуру фізичні вправи, які дають навантаження і збільшення пульсу, а, отже, і зігрівання всього організму.
8
У кожному разі при зниженій температурі, як і при будь-якому хворобливому стані, організму потрібен спокій. Для цього слід добре виспатися. Здоровий сон завжди зміцнював імунітет і приводив організм в здоровий стан.
9
Благотворно впливають на організм позитивні емоції, а гучний сміх, як відомо, продовжує життя. Тому намагайтеся створити навколо себе позитивну обстановку для забезпечення свого ж здорового состоянія.Еслі ж протягом 2-3 днів не вдалося підвищити температуру, то слід звернутися за допомогою до лікаря.