Як встановити кран на кухні. Як подсоеденіть воду до крана в кухні.

Кухонний кран або змішувач найголовніша частина будь-якої кухні. Вибір кран а на кухню залежить від того яка ваша мийка. Якщо вона з нержавіючої сталі, то кран повинен бути хромований. А коли мийка пофарбована, в якій або колір, то і кран повинен бути такий же або близькою за кольором забарвлення. Крім того кран повинен відповідати отвору в мийці. Найкраще купувати їх одночасно, підбираючи, їх один до одного.
Вам знадобиться
 • Для того щоб встановити кран вам знадобитися:
 • - пассатижи;
 • - викрутка;
 • - гайковий ключ 10 на 11;
 • - розвідний ключ.
Інструкція
1
Перекрийте водопровід на стояку у вашому домі. Отже, будемо мати на увазі, що мийка у вас вже встановлена. Вийміть кран з пакувальної коробки. Там ви побачите: кран ; два гнучких шланга (один кінець тонкий з різьбленням, інший під гайку); півсферу, схожу на місяць отвором; болт без капелюшки з різьбленням; гайку до болта. Прикрутите гнучкі шланги до кран у, для цього використовуйте ключ 10 на 11, якщо він не підійде, тоді підберіть інший ключ. У тонкого кінця цього шланга є різьблення, на кінці різьблення стоять два гумових ущільнювачів кільця. При закручуванні ці кільця повинні заглибитися всередину кран а і надійно перекрити отвір. Дуже сильно не затягуйте, а то можете зірвати різьбу.
2
Одягніть гумове (пластикове) кільце внизу на кран , воно буде лежати між кран ом і кромкою мийки. Тепер пропустіть шлаги через отвір. Поставте кран на місце в отвір. Візьміть болт, накрутіть на нього гайку, де то на 1 см. Зверніть увагу, що у болта в нижній частині повинна бути проріз під викрутку. Одягніть на болт з боку гайки півсферу. Знизу мийки прикрутите болт в отвір кран а, затягніть викруткою до кінця. Поставте кран рівно, затягніть гайку так, щоб вона зафіксувала його положення. Ще раз із зусиллям затягніть болт викруткою. Кран повинен надійно закріпитися, але, як правило, вони завжди трохи ворушаться.
3
До заздалегідь поведеним трубах водопроводу, а простягнути їх потрібно на відстань не більше 20 см від кран а, прикрутіть запірні кран и. Вони необхідні, щоб в разі протікання кран а зупинити воду. До цих кран ам з холодною і гарячою водою підключіть шланги нашого кран а. Надійно прикручуючи їх з великим зусиллям. Тепер відкрийте водопровід, перевірте, як працює кран .
Зверніть увагу
Чи не поріжте руки об краї отвору мийки.
Корисна порада
При прикручуванні болта, встановлюйте гайку так, щоб при закручуванні викруткою гайка відразу впиралася в півсферу.
Магазини та ринки постійно поповнюються сучасними і різноманітними моделями змішувачів. Якщо ви вирішили розлучитися зі старою сантехнікою і встановити новий змішувач, не поспішайте звертатися до слюсарям або інших фахівців. Це можна зробити самостійно, маючи під рукою необхідні матеріали та інструменти.
Вам знадобиться
 • - гайковий або розвідний ключ;
 • - прокладки;
 • - хрестоподібна викрутка;
 • - ліхтарик;
 • - гнучкі шланги ;
 • - новий змішувач.
Інструкція
1
Насамперед, слід позбутися старого змішувача у ванній кімнаті. Але найчастіше в процесі експлуатації він прилипає до мийки, а це може ускладнити ситуацію і зіпсувати кухонне обладнання. Обробіть місце прилягання змішувача та мийки хімічним миючим засобом і залиште на п'ятнадцять хвилин. Відкручування кріпильного вузла не складе ускладнень, так як він не залипає.
2
Перекрийте подачу води за допомогою кранів або вентилів, які встановлені на центральних стояках холодної та гарячої води. Відкрийте крани на кухонному змішувачі і дайте воді повністю стекти. За допомогою гайкового або розвідного ключа (тринадцять на чотирнадцять) обережно відкрутіть гнучкі шланги подачі води від фітингів, які закріплені до прямому трубі.
3
Візьміть хрестоподібну викрутку і викрутити кріпильний гвинт на змішувачі, для цього вам слід підібратися із зворотного боку мийки, підсвічуючи ліхтариком. Зніміть кріпильну шайбу і обережно витягніть змішувач спільно з гнучкими шлангами. Кріпильні гайки, що знаходяться на кінці шлангів, проведіть по черзі через отвори в мийці.
4
Почистіть місце кріплення змішувача за допомогою щіточки і чистячих засобів. До нового змішувача підключіть гнучкі шланги. Можна взяти старі, якщо вони знаходяться у відмінному стані або прикрутіть нові. На отвір в мийці встановіть прогумовану прокладку і проведіть через нього гнучкі шланги змішувача.
5
Знизу мийки також слід встановити прогумовану прокладку спільно з кріпильною пластиною (шайбою). Зафіксуйте її кріпильним гвинтом (не до самого кінця, щоб була можливість вирівняти кухонний змішувач щодо мийки). Після цього можна сміливо затягувати кріпильний гвинт. До подає трубах підключіть гнучкі шланги відповідно до маркування на крані. Затягніть гайки гайковим або розвідним ключем. Залишилося лише відновити подачу води і перевірити новий змішувач на предмет випадкових протікань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l8EqEFAqaKk