Як зробити червону шапочку. Як зшити чепчик для червоної шапочки.

Яскравий і красивий аксесуар може багато виправити у вашому вбранні. А якщо цю саму родзинку вашого образу можна застосувати до будь-якого вбрання - так це просто знахідка. Червона шапочка підійде до будь-якої речі. А, головне, її можна зробити власними руками.
Інструкція
1
Щоб зробити червону шапочку вам потрібно приготувати все необхідне. Для початку подумайте, який образ вам підходить. Визначте, що ви більше віддаєте перевагу - елегантний стиль кокетки або ж спортивний стиль для комфортної активного життя. Від цього буде залежати, яку червону шапочку вам зробити.
2
Якщо ви хочете зробити елегантну червону шапочку, купите в магазині нитки і спиці 4 номер. Скачайте в інтернеті схему в'язання берета і приступайте до процесу. Якщо ви хочете зробити нехитру шапку, купите в магазині червоні бавовняні нитки і зв'яжіть шапочку гачком.
3
Також ви можете взяти свою улюблену стару шапку і пофарбувати її в червоний колір. Для цього приготуйте червоний барвник, який можна купити в магазині, 500 мл спирту, 5 гр сечовини, 500 мл води і оцтову кислоту - 50 мл. Приготуйте необхідну посуд, вам знадобиться 2 каструлі, в одній ви будете готувати фарбу, інша потрібна для приготування гарячої води.
4
Приблизно 20 гр. барвника залийте оцтовою кислотою, гарненько перемішайте, потім поступово додайте гарячої води, ретельно проведіть. Поставте вийшов розчин на плиту і кип'ятіть протягом 7 хвилин, до повного розчинення барвника. Коли розчин охолоне, додайте спирт і розчин сечовини, ретельно перемішайте і дайте настоятися протягом години. Після цього пропустіть готову фарбу, при необхідності через марлю, щоб вона профільтрувалася.
5
Одягніть рукавички, візьміть вашу стару шапочку і опустіть її в приготовлену фарбу, залиште на пару хвилин, щоб все волокна тканини офарбилися, потім акуратно дістаньте і вичавіть. Постеліть на підлогу пакет і покладіть туди шапку, для ефективності, залиште її сохнути на суткі.Носіте із задоволенням!
Зверніть увагу
Забарвлена стара шапка в процесі носіння може забарвити вашу голову. Перед тим як почати носити її, виперіть її вручну.
Корисна порада
Ви можете пов'язати теплу або легку шапочку залежно від сезону. Якщо вам потрібна зимова шапочка, купите вовняні нитки, якщо легка, купите бавовняні.