Як перевести в готівку гроші в банку.

Зберігання грошей в банці - один з найбільш популярних способів накопичення коштів. Банк вбереже гроші від крадіжки, від спокуси витратитися на дрібниці, а відсотки, які будуть періодично нараховуватися на ощадний рахунок, частково компенсують інфляцію. Коли накопичена значна сума, і можна дозволити собі зробити важливу дорогу покупку - саме час перевести в готівку гроші.
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
Уточніть у співробітника банку інформацію про необхідні документи для зняття коштів з рахунку. У більшості банків для цієї операції досить паспорта, але якщо при відкритті рахунку видавався документ, що відображає рух коштів по рахунку, його так само необхідно буде пред'явити. Так само заздалегідь з'ясуйте наступні питання: - чи передбачено в даному банці зняття грошей з рахунку в будь-якому відділенні або філії, а не тільки в тому, де був відкритий рахунок; - де розташоване найближче відділення банку і за яким графіком воно працює.
2
Щоб уникнути недоречної в таких випадках поспіху, зверніться в вбрання відділення не пізніше, ніж за 20 хвилин до закінчення робочого дня або перерви - процедура зняття грошей не складна, але займе певний час.
3
Дочекайтеся своєї черги, пред'явіть касиру паспорт. Уточніть суть питання і назвіть суму, яку хочете зняти. Якщо потрібно, заповніть бланк певної форми для оформлення зняття коштів з рахунку. Якщо потрібно, введіть ПІН-код картки в наданому касиром терміналі. Зверніть увагу на стоять поруч відвідувачів банку - набирайте код так, щоб стороннім була видно клавіатура пристрою.
4
Ознайомтеся з документами, які касир запропонував на підпис. Якщо питань не виникає, підпишіть. Отримайте гроші у касира. Якщо в банці не передбачена окрема кабінка для кожної каси, постарайтеся не показувати стороннім суму, яка отримана.
Зверніть увагу
Плануючи зняття значної суми, подбайте про безпеку. Зупиніть свій вибір на відділенні банку, в якому передбачена окрема кабінка на кожній каси, відгороджена ширмою або дверима. Ховайте гроші і гаманець відразу після отримання, не виходячи з кабінки.
Корисна порада
Якщо в банку почалися фінансові проблеми, переведіть гроші в інший банк, і тоді зніміть з рахунку. Така схема підійде у випадку, якщо в банку ще не введена тимчасова адміністрація. Коли такі заходи вже прийняті, переклад може не здійснитися.
Надлишки грошей на балансі мобільного телефону можна перевести в готівку - отримати безпосередньо на руки або перевести на банківський рахунок. Найпростіше це буде зробити абонентам мереж «Мегафон» і «Білайн» - для цього даними операторами передбачені зручними сервіси грошових переказів.
Вам знадобиться
  • Паспорт або банківський (картковий) рахунок.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що на переказ грошей з особового рахунку мобільного телефону існують деякі обмеження. Крім того, послуга не безкоштовна - з суми переказу потрібно буде заплатити певний відсоток. Детальні умови читайте на сайті свого оператора. Переведення в готівку грошей через системи миттєвих переказів - «Юністрім», «Лідер», Contact - відбувається за лічені хвилини. Переклад на банківський рахунок, залежно від вашого банку, може вироблятися як миттєво, так і протягом декількох днів.
2
Зайдіть на сторінку сервісу грошових переказів: для абонентів «Мегафон» - це https://money.megafon.ru/, для абонентів «Білайн» - https://money.beeline.ru/. Виберіть у меню спосіб виведення грошей: готівкою.
3
Вкажіть у формі на сторінці, ваш номер телефону, щоб отримати пароль для входу в особистий кабінет - його вам надішлють у вигляді SMS. Введіть отриманий пароль в призначене для цього поле і увійдіть в систему. Зверніть увагу, що пароль буде діяти до тих пір, поки ви не замовте новий.
4
Оберіть систему миттєвих платежів, через яку вам краще буде перевести в готівку гроші. Вкажіть повністю ПІБ одержувача переказу та суму. Підтвердіть операцію через SMS - докладні інструкції, як це зробити, надішлють на ваш телефон.
5
Дочекайтеся закінчення операції. На моніторі вашого комп'ютера висвітиться контрольний код (кодове слово), який вам необхідно буде запам'ятати, щоб отримати переклад в обраному пункті видачі миттєвих платежів.
6
Відправляйтеся в найближчий пункт видачі миттєвих переказів. Не забудьте взяти з собою паспорт - його необхідно буде пред'явити співробітникам банку для посвідчення вашої особи. Повідомте контрольний код і суму переказу. Розпишіться в платіжних документах і отримаєте свої гроші.
7
Скористайтеся можливістю переказу грошей на банківський (звичайний або картковий) рахунок. Для цього виберіть соотвествующий пункт на стартовій сторінці сервісу. Далі дійте за аналогічною схемою: отримайте пароль для входу в особистий кабінет або використовуйте отриманий раніше. Виберіть потрібний банк і вкажіть інші необхідні реквізити. Дочекайтеся зарахування грошей на вказаний вами рахунок, після чого обналічьте їх у відділенні банку або в банкоматі.
Корисна порада
Абонентам інших стільникових операторів для переведення в готівку грошей, швидше за все, доведеться скористатися послугами сторонніх сервісів. Наприклад, "Мобі.Деньгі" https://www.mobi-money.ru.