Як виростити кристал будинку.

Звичайно, виростити кристал алмазу в домашніх умовах неможливо. Але ось самостійно отримати дуже гарний кристал солі цілком можливо. Оскільки він є крихким і боїться води, зберігати його доведеться в прозорій коробочці.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, чи необхідний вам правильний кристал або допускаються деякі його відхилення від правильної форми (часом другого виходить навіть гарніше). У першому випадку вода повинна бути дистильованої, а сіль - НЕ йодованої. У другому випадку використовуйте воду з-під крана і будь-яку кухонну сіль.
2
Закип'ятіть приблизно півлітра води. Поки вона кипить, обережно, щоб не обваритися паром, почніть всипати в неї сіль. Для цього можна скористатися, наприклад, V-подібним відрізком листа металу, тримаючи руки в стороні від посудини. Продовжуйте всипати її до тих пір, поки розчин не стане перенасиченим (на стінках посудини почнуть утворюватися невеликі кристал ики солі).
3
Вимочіть в перенасиченому розчині солі шматочок картону. Потім висушіть його, і він виявиться покритим невеликими кристал ікамі.
4
Один з найбільш великих кристал ов відокремте і підвісьте на нитку.
5
перенасичений розчин влийте в чисту посудину таким чином, щоб у нього не потрапили маленькі кристал ики зі стінок того посудини, в якому здійснювалося кип'ятіння. Дайте йому охолонути, потім введіть у розчин маленький кристал ик на нитці. Стосуватися дна він не повинен.
6
Залиште посудину в такому місці, де його не будуть ворушити. Маленький кристал ик буде поступово збільшуватися в розмірах. Коли він досягне бажаного вами розміру, витягніть його, потім ретельно просушіть і перекладіть в прозору коробочку.
7
При бажанні виготовте пристрій для підсвічування кристал а світлодіодами. Яким воно буде, залежить від вашої фантазії. Підсвічувати можна як один великий кристал , так і декілька менш великих. В останньому випадку з них можна виготовити композицію, складену не тільки з кристал ов, а й з інших предметів. Не забудьте додати фон і закрити композицію склом, оскільки від дотику кристал и псуються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iLoHx0XjuNo
Корисна порада
Готові вироби бережіть від механічних впливів і потрапляння вологи.