Як боротися з запахом в акваріумі.

Акваріум в інтер'єрі являє собою привабливий і вишуканий аксесуар. Для того щоб він дійсно приносив радість від своєї присутності, необхідно постійно його утримувати в належному вигляді. Найчастіше в ньому може з'явитися неприємний запах. Для того щоб його усунути, необхідно поміняти воду, таким чином провівши очистку акваріума.
Вам знадобиться
  • - скребок для скла
  • - відро для води
  • - шланг прозорий, який має насадку-сифон
Інструкція
1
Для того щоб поміняти воду, необхідно спочатку підготувати необхідне оборудованіе.Возьміте відро і скребок для скла, а також прозорий шланг. Використовувати найкраще виконаний з поліхлорвінілу. Вся справа в тому, що під час заміни води і при цьому використанні гумового шланга він може виділяти у воду небажані для риб компоненти.
2
Наступним етапом слід поставити відро нижче рівня води в акваріумі . Один кінець шланга опустіть у воду, а з іншого кінця ротом спробуйте висмоктати її. Коли волога піде, швидко опустити кінець у відро. Головне, будьте обережні і не хлібні брудну воду.
3
Шланг для акваріума найкраще брати невеликої довжини. Його діаметр повинен становити 10-15 мм. Якщо взяти шланг, який буде мати великий діаметр, то вода з ємності буде дуже швидко виливатися. Сильний потік здатний підняти з дна пісок і навіть затягнути цікаву рибу.
4
Тепер необхідно почистити дно тим же шлангом, шляхом проведення його кінця по тих місцях, де особливо брудно. Протріть скло скребком (можна чистою ганчіркою, але не бажано).
5
Після того як дно почищено, міняти іншу воду в акваріумі не обов'язково. Просто надалі доливається вода, яка має ті ж характеристики, які є і в самому акваріумі .
6
Якщо після такої процедури запах з акваріума все одно не зник, необхідно провести повну очистку, яка має на увазі тимчасове витяг рибок, рослин і піску. Після чого стінки акваріума ретельно промивають, і по можливості засипається новий пісок, засаджуються рослини, і наливається свіжа вода. Така процедура вимагає великого часу на процедуру.