Як вибрати металопластикові труби.

Іноді виникає проблема, яка полягає в правильному виборі металопластикових труб. Труби бувають водопровідні, опалювальні і каналізаційні. Необхідно відповідально підходити до вибору труб. Хороші труби будуть без проблем служити довгі роки.
Інструкція
1
Зупинити свій вибір можна на сталевих і пластикових трубах. Зрозуміло, у таких труб є позитивні і негативні якості. Проблема в тому, що вони служать недовго. Через кілька років буде відбуватися протікання. Довговічність труби залежить від якості води. Чим чистіше буде вода, тим довше служитиме труба. Сталеві і пластикові труби мають прийнятну вартість, тому доступні практично всім.
2
Чітко вирішіть, що вам більше потрібно: більш міцна, але з часом заростаюча зсередини іржею й вапном, сталева труба або ж антикорозійна, але більш тендітна пластикова. Є можливість об'єднати їх гідності, а недоліки відкинути. Результатом даної операції є металлопластиковая труба. Вона досить надійна, гнучка і не піддається корозії. Поки вона не користується великою популярністю, так як люди з побоюванням ставляться до даного нововведення.
3
Металлопластиковая труба являє собою зварену «встик» або, за допомогою ультразвуку «внахлест», алюмінієву трубу. Вона має внутрішню і зовнішню захист поліетиленовими шарами. Захисний шар, який розташовується усередині, робить трубу більш рівною. Саме тому, іржа, вапно і інші відкладення не зможуть «зачепитися» за пластик. Відповідно, внутрішня поверхня довше буде чистою і навряд чи, найближчим часом, почне текти. Поліетиленовий шар, який накладається зовні, захищає трубу від зовнішнього впливу. Він виступає ізолятором металу від конденсату вологи. Фахівці назвали цю трубу пятислойной, так як присутня ще й два шари спеціального клею.
4
Щоб з'єднати складові частини труби, необхідно використовувати спеціальний клеїть. Кожна фірма виготовляє клей по власною формулою, яка зберігається в секреті. Саме від якості безпосередньо залежить пластичність, а також довговічність труби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qdCcs9f9bMU