Як зробити укол внутрішньом'язово.

Часом лікарі прописують своїм пацієнтам курс внутрішньом'язових ін'єкцій. Їздити щодня до медсестри в лікарні немає часу, а вдома ніхто не може допомогти. Доводиться вчитися самостійно ставити уколи . Для того щоб зробити собі ін'єкцію, необхідно знати деякі нюанси.
Інструкція
1
Перед тим як робити укол, необхідно пройти підготовчий етап. Спочатку підготуйте все, що необхідно для ін'єкції, щоб в процесі не шукати по квартирі необхідні предмети. Підготуйте ватні кульки, 96% спирт або інший спеціальний дезінфікуючий засіб, трикомпонентний спирт і препарат, який призначений лікарем.
2
Коли все готово, відкрийте ампулу. Для цього за спеціальною позначці необхідно провести кілька разів лезом і акуратно зломити верхню частину. Після чого наберіть у шприц ліки.
3
Після того як ліки опиниться в шприці, необхідно підняти його голкою вгору і злегка постукати по шприцу, для того щоб бульбашки повітря зібралися у верхній частині. Потім трохи треба натиснути на шприц, для того щоб повітря вийшло.
4
Вибравши місце для уколу, необхідно протерти це місце тампоном, змоченим спиртом. Підготовчий етап на цьому закінчено.
5
Тепер можна переходити на безпосередній процес ін'єкції. Для цього необхідно прийняти зручну для себе позу. Наприклад, комусь зручно робити укол, стоячи перед дзеркалом, а комусь, лежачи на боці. Різниці немає.
6
влаштувалася зручніше, вам необхідно взяти шприц у праву руку, введіть рішучим рухом голку в м'яз приблизно на? її довжини. Не лякайтеся, якщо голка увійде повністю. Ін'єкцію переривати не варто.
7
Тепер можна наводити поршень в рух. Введіть ліки до кінця.
8
Після того як ліки введено, вийміть акуратно голку і відразу накладіть на місце уколу ватку, змочену дезинфікуючим розчином. На сьогоднішній день, не дивлячись на те, що багато хто боїться уколів, головним етапом у самостійній ін'єкції, є рішучість. Не бійтеся, укол не такий страшний, як здається на перший погляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GUMF89lChbk
Зверніть увагу
Для того, що б правильно зробити укол внутрішньом'язово (в сідницю) необхідно провести по сідниці уявний хрест, який ділив її на 4 частини. Укол робиться у верхній зовнішній квадрант (у цій зоні ви не пошкодити сідничний нерв).
Корисна порада
Як робити уколи внутрішньом'язово. Треба мати: етиловий ефір або ректификат етилового спирту, одноразові шприци або набір скляних шприців багаторазового користування з запасом голок, пінцети і який-небудь стерилізатор. Для виконання однієї внутрішньом'язової ін'єкції одного ліки потрібні один стерильний шприц і мінімум дві стерильні голки, а також стерильний пінцет.
Маленькі пухнасті кошенята швидко ростуть і перетворюються на великих, спритних і сильних котів і кішок. Власники не завжди можуть з ними впоратися. Наприклад, коли вихованцям прописують уколи внутрішньом'язово - будь то вітаміни, вакцини або курс лікування від хвороби. Багато коти при цій процедурі кричать, шиплять, вириваються, пускають в хід зуби і гострі кігті. Як бути? Можна, звичайно, ставити кожен укол коту у ветеринарній клініці, але це вимагає багато часу, грошей і є сильним стресом для тварини.
Вам знадобиться
  • Шприц, препарат.
Інструкція
1
снарядів шприц. Тримаючи його голкою вгору, видаліть бульбашки повітря. Постарайтеся, щоб кіт не бачив ваших приготувань. Ідеально, якщо в цей момент він буде ситим і сонним.
2
Покладіть кота на стіл лапами до себе. У положенні лежачи м'язи більш розслаблені, тому тварині буде простіше перенести укол, а ліки швидше засвоїться.
3
Попросіть помічника надійно зафіксувати тварину за передні і задні лапи і, по можливості, за загривок. Якщо в момент внутрішньом'язового уколу коту вдасться смикнути, голка може погнутися або навіть зламатися.
4
Просуньте руку під стегно задньої лапи, приблизно посередині між колінним і тазостегнових суглобах, розсуньте шерсть і намацайте м'яз (вона буде перекочуватися у вас під пальцями).
5
Вколіть голку в м'яз перпендикулярно стегну на глибину близько півтора сантиметрів, введіть препарат і швидко вийміть голку. Бажано помасажувати місце уколу.
Зверніть увагу
Навіть у великих котів шкіра набагато тонше, ніж у людини, тому не робіть ін'єкцій голками великого діаметру. Оптимальний варіант для дорослої тварини - голка від шприца об'ємом 2 мл.Не намагайтеся ввести препарат «одним махом». Деякі ліки вимагають повільного введення, інакше ви заподієте вихованцеві сильний біль.
Корисна порада
Якщо кіт дуже агресивний і утримати його неможливо навіть удвох, сповийте його в махровий рушник або щільне покривало. Залиште вільною тільки ту кінцівку, яку ви будете колоти.