Як вирівняти стіни під плитку.

Перед тим, як займатися укладанням керамічної плитки або ж керамограніта, необхідно зайнятися підготовкою поверхні для роботи. Найчастіше доводиться займатися вирівнюванням поверхні підлоги або ж стін. Практично для кожної поверхні застосовується індивідуальна технологія вирівнювання.
Інструкція
1
Керамічна плитка може бути покладена тільки на ідеально рівні стіни . В іншому випадку, кладка буде випирати буграми. Зовнішній вигляд буде набагато гірше. Сам процес укладання, в цьому випадку, сильно ускладниться. Найчастіше стіни вирівнюють за допомогою штукатурки. Зазвичай використовують гіпсові і цементно-піщані штукатурні суміші. Позитивний момент такого способу полягає в тому, що практично не відбувається зменшення вільного простору приміщення. Штукатурку необхідно наносити на нерівну поверхню стіни .
2
Щоб стіни були максимально рівні, фахівці користуються спеціальними штукатурними напрямними рейками, маяками і штукатурний прутами. Маяки допомагають дотримуватися однакову товщину штукатурного шару по всій поверхні стіни . Стіна, в якій встановлені маяки, більш міцна. Їх не витягають після закінчення роботи, так як вони продовжують підтримувати штукатурку. Штукатурні косинці дозволяють легко проводити вирівнювання кутів приміщення під 90 °.
3
Нанесення штукатурки виробляється способом «закидання». Для цієї мети потрібно заздалегідь запастися кельмою. Покривати за раз потрібно тільки невелику ділянку стіни , а не всю цілком. Після того, як виконано нанесення, потрібно дати штукатурці підсохнути. Далі необхідно зрізати ті частини розчину, які виступають за рівень маяків. До зрізаному розчину потрібно додати трохи води. Їм же виробляється затірка проміжків між нанесеним раніше розчином. Дана справа вимагає акуратності. Не потрібно тиснути на розчин. В іншому випадку вийдуть западини. Аналогічні дії виконуються з усіма стінами приміщення. Після роботи, дайте штукатурці добре висохнути.
4
Після того, як вирівнювання стін виконано успішно, займіться ґрунтовкою поверхні. Дані дії виконуються безпосередньо перед самою укладанням керамічної плитки. Саме грунтовка виробляє зчеплення підстави з клеїть розчином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YHmSTNgO-ZU
Щоб легко було зробити ремонт в будинку, необхідно мати ідеально рівні стіни . Не думайте, що зможете приховати невеликий завал за допомогою меблів. Меблі тільки підкреслить його. Якщо ж ви хочете, щоб будинок був красивим і затишним, то не потрібно намагатися економити на вирівнюванні. Така робота вимагає відповідального підходу.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - кельму;
  • - ємність для перемішування штукатурки;
  • - правило;
  • - гумові рукавички;
  • - рівень;
  • - маяки.
Інструкція
1
Для вирішення даного питання, найкраще скористатися досить складною технологією «Маяк». Маяк являє собою спеціальний металевий елемент, який монтується в нерівну стіну. Саме по ньому проводиться все подальше вирівнювання. Приміром, стіна завалена вгорі. Ви виконуєте установку маяків і бачите, що знизу цілком можливо уперти його в стіну. Між маяком і стіною необхідно укласти який-небудь матеріал. З його допомогою проводиться усунення нерівності. Маяк повинен бути закріплений таким чином, щоб він сам по собі розташовувався рівно. Установка обов'язково повинна проводитися за рівнем. Кілька разів перевірте правильність монтажу.
2
Після того, як у приміщенні проведена установка маяків, можна приступати до безпосереднього вирівнюванню стін. Для усунення завалу рекомендується використовувати "Ротбанд". "Ротбанд" - універсальна штукатурка, яка виконана на основі високоякісного гіпсу. Також в ній присутні добавки, що забезпечують підвищену ступінь зчеплення з основою. Цю суміш можна легко накинути на стіну за допомогою кельми. Вологий "Ротбанд" вирівнюється по маяках. Після завершення даної роботи, будуть помітні тонкі лінії маяків. Робота досить важка. Однак, результат практично завжди радує. Після повного висихання "Ротбанда", необхідно зайнятися шпаклівкою стін. Потім вже можна приступати до чистової обробки.
3
Вирівнювати стіни можна за допомогою гіпсокартону. Профіль повинен бути встановлений таким чином, щоб він відповідав маяку. На ширину профілю необхідно накидати трохи "Ротбанда". Після цього, закрийте кривизну гіпсокартоном. Врахуйте, за листом гіпсокартону буде порожнеча, яку обов'язково потрібно заповнити. Для цієї мети зазвичай використовують звукоізоляційні і теплоізоляційні матеріали. Головне пам'ятайте, що справа ця досить складне. Якщо ви готові пізнавати хитрості ремонтного справи, тоді сміливо пробуйте. В крайньому випадку, можна звернутися до фахівців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iniv-jeNC48