Як знизити рівень білірубіну. для зниження рівня білірубіну в печінці препарати.

Досить часто у новонароджених (і не тільки), лікарі виявляють підвищення білірубіну . Являє собою дана речовина особливий пігмент, який є продуктом розпаду гемоглобіну, що містяться в крові або в печінці. Для того щоб знизити рівень білірубіну , необхідно дотримуватися кількох правил.
Інструкція
1
Якщо у вас підвищився білірубін, то варто негайно провести медичне обстеження і виявити причини, які привели до такого процесу. Ознаками підвищення може служити швидка стомлюваність, болі в лівому підребер'ї, жовтий колір, який набувають шкірні покриви і слизові, а також прискорене серцебиття. Все це говорить про те, що відбувається процес анемії крові. Такий діагноз може бути як вроджений, так і набутий. В організмі відбувається прискорений процес розпаду еритроцитів. Це призводить до того, що в крові збільшується вміст гемоглобіну, в результаті виходить незв'язаний білірубін. Такий стан вимагає негайного медикаментозного лікування.
2
Для того щоб білірубін прийшов в норму, необхідно звернути увагу на печінку. Якщо ви довгий час приймали якісь медичні препарати або зловживаєте алкоголем, а також, якщо печінка хвора, білірубін просто напросто не проходить процес нейтралізації клітинами печінки.
3
Зверніть увагу і на свій кишечник. Якщо присутні ознаки підвищеного білірубіну , то в обов'язковому порядку необхідно провести поетапну очистку кишечника. При цьому необхідно одночасно провести очистку нирок і жовчного міхура.
4
Можна використовувати м'які жовчогінні препарати, які здатні знизити білірубін в крові.
5
В якості медикаменту для пониження білірубіну можна використовувати «Фенобарбітол». Проте варто зауважити, що такий препарат здатний тільки усунути симптом, але причина залишиться не вилікувана - як результат, поява симптому знову.
6
І все-таки найголовнішим радою для усунення підвищеного білірубіну є ретельне спостереження за своїм здоров'ям. Намагайтеся не зловживати алкоголем, є тільки корисну їжу, приготовлену, приміром, на пару. І, звичайно, своєчасно звертайтеся до лікаря.