Як зробити сметану густий.

Звичайна сметана з магазину, який би жирності вона не була, підходить практично для будь-якого застосування, крім виготовлення кондитерських виробів. Для того, щоб зробити сметану густий наприклад для використання в якості крему для випічки, для початку треба її загустити. Не у всіх під рукою є спеціальний загущувач, але це легко можна зробити за допомогою звичайних побутових інгредієнтів.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - сметана;
  • - крохмаль;
  • - столова ложка;
  • - міксер;
  • - дві ємності.
Інструкція
1
Викладіть сметану в зручну для розмішування та підігрівання ємність.
2
Нагрейте сметану на водяній бані або в мікрохвильовій печі до стану, близького до кипіння.
3
Візьміть одну столову ложку крохмалю (без гірки) і насипте в другу ємність.
4
Розбавте крохмаль холодною кип'яченою водою. Кількість води має бути рівною кількості використовуваної вами сметани. Ретельно перешкодьте рідина ложкою, щоб крохмаль повністю розчинився у воді.
5
Постійно помішуючи підігріту сметану , влийте в неї тонкою цівкою воду з крохмалем.
6
Ретельно перемішайте вийшла суміш за допомогою міксера. Якщо вам здалося, що сметана стала недостатньо густий, повторіть всі дії, починаючи з кроку 2.
7
Охолодіть отриману суміш перед подальшим використанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6-LcH1hxyHw
Зверніть увагу
Якщо ви тільки що вийняли її з холодильника, повинно пройти трохи часу, щоб вона зігрілася до кімнатної температури. При розігріві сметана не повинна закипіти. Ні в якому разі не додавайте відразу велику кількість крохмалю, навіть якщо Вам здається, що сметана дуже рідка. В результаті доведеться викинути зіпсовану сметану і почати все заново. Додавайте крохмаль потроху, ретельно перемішуйте інгредієнти, щоб не залишалося грудочок і оцінюйте результат.
Корисна порада
В магазині Ви можете купити спеціальний загущувач для сметани і використовувати його замість крохмалю. Загущувач для вершків теж підійде. Також хорошим загустителем для сметани є мука будь-якого виду і сорту, сухе або згущене молоко, велику кількість цукру. Для перемішування інгредієнтів найзручніше використовувати нешироку миску з високими краями. Якщо ви використовуєте згущену сметану як соус до випічки, то перед застосуванням сметанним суміш краще охолодити.